نسخه آزمایشی
Menuبرگزاری چهارمین جلسه کار گروه پدافند غیر عامل سازمان جهاد کشاورزی استان

چهارمین جلسه کار گروه پدافند غیر عامل سازمان جهاد کشاورزی استان در محل اداره کل هواشناسی استان کرمانشاه برگزار گردید .

در  ابتدای این جلسه دکتر خسروی مدیر کل هوا شناسی استان ضمن عرض خوش آمد به اعضاء گزارشی از روند فعالیتهای حوزه هوا شناسی و ارزش و تاثیر گذاری آن در پیش بینی به موقع پدیده های جوی و فعالیتهای پیشگیرانه مرتبط با حوزه پدافند غیر عامل به حاضرین ارائه نمودند .

در ادامه زارعی معاون مدیر کل پدافند غیر عامل استان ضمن تشکر از برگزاری منظم جلسات و پیگیری مصوبات در حوزه پدافند غیر عامل سازمان جهاد کشاورزی به اهمیت لزوم اجرای برنامه های مصوب سازمان پدافند غیر عامل درسطح ملی و همچنین استان تاکید داشتند . 

وی در ادامه اظهار داشت: دفاع در برابر تهدیدات و خطرها ، عمری به بلندای زندگی  انسان دارد ودر این راستا باید  به استفاده از بهترین شیوه ها ی دفاعی  توجه نمود .

ایشان خاطر نشان کرد : پدافند غیر عامل به عنوان یکی از موثرترین ، پایدار ترین و کم هزینه ترین روش های دفاع در مقابل تهدیدات است . 

زارعی در پایان تاکید کرد : نگاه دولت تدبیر وامید و مجموعه اجرایی استان به پدافند غیرعامل مثبت بوده و امیدواریم کارگروه های دوازده گانه  بعنوان چشم بیدار با گماردن افراد مطلع در راستای تحقق اهداف پدافند غیرعامل اهتمام لازم معمول دارند تا بتوانند از برکات آن بهره مند گردند .