نسخه آزمایشی
Menu

به مناسبت آغاز هفته پدافند غیر عامل:

دیدار و گفتگوی مدیرکل پدافند غیر عامل استانداری با آیت الله علما نماینده محترم ولی فقیه و امام جمعه کرمانشاه

در نخستین روزاز هفته پدافند غیر عامل، غلامرضا مرتضوی مدیرکل پدافند غیر عامل استانداری به همراه جمعی از کارشناسان با آیت الله علما نماینده محترم ولی فقیه و امام جمعه کرمانشاه دیدار و گفتگو کرد.

در این دیدار مرتضوی با تبیین حوزه های فعالیت و کارکردهای پدافند غیر عامل بر ضرورت فرهنگ سازی و فراگیر شدن موضوع پدافند غیر عامل تاکید داشتند. وی در ادامه برنامه های پدافند غیر عامل و نامگذاری امسال به نام " پدافند غیر عامل، مقاومت و بازدارندگی با رونق تولید " را تشریح نمودند.

آیت الله علماء نیز در این دیدار بر اهمیت و ضرورت پدافند غیر عامل علی الخصوص در حوزه های زیر ساختی تاکید داشتند وی در ادامه بیانات و تاکیدات مقام معظم رهبری در باب پدافند غیر عامل را حاکی از بصیرت و به روز بودن معظم له و اشرافیت بر مسائل و تهدید شناسی و رصد و پایش مسائل دانستند.

 نماینده ولی فقیه در ادامه این دیدار امنیت را مقوله ای بسیار مهم عنوان نموده و فرمودند: دشمن به دنبال رخنه و نفوذ در مکانهای حساس کشور می باشن و ما باید به دقت گلوگاه های مهم راشناسایی کنیم و مراقبت و حفاظت از مردم را در اولویت قرار دهیم که این موارد از اهداف پدافند غیرعامل می باشند و در مواقع حساس باید هوشیاری خود را حفظ کنیم . امنیت استدلال نمی خواهد و جزء بدیهات می باشد و بر همه واجب است آگاهی لازم داشته باشیم که انشاءالله بتوانیم در خدمت مردم باشیم. پدافند غیرعامل مسئله جدیدی نیست و از قدیم نیز وجود داشته لیکن با عناوین دیگر.تا انتخابات