نسخه آزمایشی
Menu

معاون سیاسی، امنیتی اجتماعی استانداری کرمانشاه:

مطالبه گری توسعه نگری و مشارکت همگانی موجب پایداری و تقویت رویدادهای مثبت در استان می شود.

به مناسبت گرامی داشت هفته دفاع مقدس نشستی به ریاست الهی تبار معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار و با حضور پرسنل استانداری کرمانشاه در سالن جلسات تدبیر استانداری برگزار گردید.

محمد ابراهیم الهی تبار در این جلسه به نقش مهم زنان در جنگ اشاره کرده و اظهار داشت: بانوان سرزمین ما در زمان جنگ از عواطف و احساسات خویش گذشتند و همسران و فرزاندان خود را راهی جبه های نبرد می کردند.  وی افزود: مردان ما در میدان نبرد میجنگیدند اما آنچه آنان را دلگرم می کرد نقش آفرینی مادران و همسرانشان بود که از عواطف خود چشم پوشی می کردند.

معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار کرمانشاه با بیان اینکه الگو گیری از ارزشهای دفاع مقدس راهگشای مشکلات امروز کشور است تاکید کرد: مطالبه گری توسعه نگری و مشارکت همگانی موجب پایداری و تقویت رویدادهای مثبت در استان می شود. 

مدیریت ارشد استان و مجموعه دستگاهها تمام تلاش خود را برای رقم خوردن اتفاقات خوب  به کار گرفته اند. استاندار کرمانشاه مطالبه گری بسیار خوبی برای استان در سطح ملی دارد. 

مرز خسروی بازگشایی شد و در حالی که زمانی داعش آنجا را ناامن کرد  امروز نیز با برخی اظهارات خودمان آن را ناامن می کنیم. 
شاخص ها در استان تغییر کرده و بیکاری کاهش یافته و حوزه اجتماعی با مداخلاتی که انجام شد برخی آمارها را متوقف شده است. اگر بخواهیم این اتفاقات مثبت پایدار بماند باید همه درگیرشوند و مشارکت کنند.

 

هنگامی که دکترین امنیت ما بر امنیت پایدار گذاشته شد امنیت تقویت و قوام پیدا کرد چرا که مردم مشارکت داشتند. اگر مطالبه گری و توسعه نگری باشد مطمئن باشید مدیران هم بر اساس مطالبات عموم انتخاب خواهند شد.

 

در این نشست، مرتضوی مدیرکل پدافند غیر عامل و فرمانده بسیج استانداریدر سخنانی دفاع مقدس را اوج انسانیت، معنویت و هم پیمانی یک ملت برای دفاع از ارزش هایش توصیف کرده و مهمترین دستاورد دفاع مقدس را فرهنگ ایثار و از خودگذشتگی و معنویتی که از این ایام بجای مانده خواند که بعنوان گنجینه ای گران بها می بایست مورد توجه و مراقبت و بازخوانی، بازشناسی و نقشه راهمان قرار گیرد.

وی در بخش دیگری از سخنانش تصمیمات اثر بخش در اجرای ماموریت ها، تحقق برنامه ها، صیانت و تقویت همه ارکان نظام و دولت در مواجه با اقدامات تضعیف کننده واتخاذ رویکرد مقاومت فعال در برابر تروریسم اقتصادی و بهره گیری از ظرفیت های بی شمار داخلی برای رفع نیاز های اساسی کشور را در شرایط فعلی مهمترین و کوبنده ترین پاسخی دانست که می توان به دشمن داد.