نسخه آزمایشی
Menu

استاندار کرمانشاه در جلسه ی شورای پدافند غیر عامل استان :

پدافند غیر عامل باید به آحاد جامعه تزریق شود .

چهارمین جلسه شورای پدافند غیر عامل استان به ریاست مهندس بازوند در استانداری کرمانشاه برگزار گردید . در ابتدای این جلسه علیرضا حیدری مدیر کل پدافند غیر عامل استان گزارشاتی در خصوص عملکرد اداره کل پدافند غیر عامل ارائه نمود . 

در ادامه مهندس بازوند به تاکیدهای مقام معظم رهبری در مورد پدافند غیر عامل اشاره نمود و گفت : اینکه رهبر انقلاب یک سیاست کلی را در بحث پدافند غیر عامل به سران سه قوه ابلاغ نموده اند حکایت از حساسیت بالای این موضوع دارد . 

استاندار کرمانشاه سهولت خدمات رسانی در زمان بحران را یکی از هدف های اصلی پدافند غیر عامل دانست و اظهار داشت : اگر دستگاه های ما وظایف پدافندی خود را در آماده سازی زیرساخت ها به درستی انجام دهند در زمان بحران خدمات مطلوب تر و با سرعت بیشتری به مردم ارائه می شود .   

هوشنگ بازوند با اشاره به این موضوع که پدافند غیرعامل باید یک امر همگانی شود افزود : پدافند غیر عامل نباید فقط محدود به دولت و ادارات شود بلکه باید به یک فرهنگ در تمام افراد جامعه تبدیل شود . وی خاطرنشان کرد : این آموزش و فرهنگ سازی باید به گونه ای باشد که هر شهروند بتواند این اصول را در محدوده ی کاری و زندگی شخصی خود به کار گیرد .تا انتخابات