Menu
اخبار
مدیرکل امور اجتماعی استانداری کرمانشاه با اشاره به عدم توازن جمعیتی در استان، گفت: این امر مشکلات بسیاری در برنامه ریزی‌های استان ایجاد کرده است.

معاون سیاسی امنیتی و اجتماعي استانداری کرمانشاه با بیان اینکه بعضی ها با سیاه نمایی و کم اهمیت جلوه دادن خدمات دولت سعی در تزریق یاس و ناامیدی در جامعه دارند، گفت: همه باید در راستای تقویت هویت ملی، حس امیدواری و انسجام و یکپارچگی در جامعه تلاش کنند.

معاون بازسازی بنیاد مسکن کشور از روند کند عقد قرارداد پرداخت تسهیلات به واحدهای مناطق زلزله زده استان کرمانشاه توسط بانک ها انتقاد کرد.


مدیرکل کمیته امداد استان کرمانشاه با عوت از خیران نیکوکار برای مشارکت در امر ازدواج جوانان نیازمند، گفت: اکنون حدود یک هزار جوان کرمانشاهی در انتظار دریافت کمک‌ هزینه ازدواج هستند.

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمانشاه از برگزاری 'سلسله برنامه های سرزمین مهربانی' توسط هنرمندان ٣٢ استان کشور به منظور همدردی و تسکین آلام کودکان و نوجوانان در مناطق زلزله زده استان خبر داد.

سرپرست سازمان فرهنگی و اجتماعی شهرداری کرمانشاه گفت: با برگزاری دوره های مختلف آموزشی، برنامه های ویژه ای برای پررونق شدن فرهنگسراهای کرمانشاه درنظر گرفته ایم.

سرپرست معاونت محیط زیست طبیعی و تنوع زیستی سازمان محیط زیست با اشاره به وضعیت نامناسب اکثر تالاب‌های کشور، گفت: 80 درصد تالاب‌های مرکز کشور در معرض تهدید هستند.

رییس ستاد بازسازی مناطق زلزله زده استان کرمانشاه از تحویل 9550 کانکس در مناطق زلزله زده خبر داد و تاکید کرد: پرونده اسکان موقت در مناطق زلزله زده استان تا پایان دی ماه بسته می‌شود.

معاون عمرانی استانداری کرمانشاه گفت: در پی توسعه بوم گردی در استان هستیم و از افرادی که در این زمینه فعالیت می کنند، حمایت می کنیم.