نسخه آزمایشی
Menu

توسط سپاه حضرت نبی‌اکرم(ص)استان کرمانشاه؛ 180 سری جهیزیه به زوج های زلزله زده ثلاث باباجانی اهدا شد.

توسط سپاه حضرت نبی‌اکرم(ص)استان کرمانشاه؛ 180 سری جهیزیه به زوج های زلزله زده ثلاث باباجانی اهدا شد.


اهدای ۱۸۰ سری جهیزیه به زوج‌های زلزله زده ثلاث باباجانی با حضور فرماندار در روز چهارشنبه 97/1/22

مراسم اهدای جهیزیه به مناطق زلزله‌زده ثلاث‌باباجانی به همت سپاه حضرت نبی اکرم‌(ص) استان کرمانشاه امروز چهارشنبه با حضور سردار حزنی، مسئول قرار گاه محرومیت زدایی سپاه و آقای خدادادی فرماندار ثلاث باباجانی در سالن امتحانات این شهرستان برگزار شد.در این مراسم  ۱۸۰ سری جهیزیه به ارزش 4 میلیون تومان به هر زوج زلزله زده در ثلاث‌باباجانی اهدا شد.

سردار بهمن ریحانی، فرمانده سپاه حضرت نبی اکرم(ص) استان کرمانشاه در این مراسم ضمن خیرمقدم به حاضرین گفت: ما خوشحالیم که امروز در آستانه عید مبعث توانستیم دل زوج های این دیار را خوشحال کنیم. وی افزود: مردم شهرستان ثلاث باباجانی و دیگر شهرستان ها در حادثه ای که خسارات جانی و مالی زیادی دیده اند ما صحنه های زیبای انسانی و اخلاقی دیدیم و از سراسر ایران مردم به کمک شتافتند.

سردار ریحانی گفت: ما از همه ی عزیزانی که به کمک مردم این منطقه شتافتند تقدیر و تشکر می کنیم و امیدوارم در سایه اتحاد و یکپارچگی بتوانیم زودتر آبادانی این منطقه را تسریع ببخشیم. فرمانده سپاه حضرت نبی اکرم(ص) استان کرمانشاه خاطرنشان کرد: اتحاد و یکپارچگی و همیشه در صحنه بودن از خصایص و ویژگی های خوب مردم اورامانات است.