نسخه آزمایشی
Menu

اجرای روزانه 20 برنامه فرهنگی و هنری در کرمانشاه

سرپرست سازمان فرهنگی هنری شهرداری خبر داد: اجرای روزانه 20 برنامه فرهنگی و هنری در کرمانشاه


سرپرست سازمان فرهنگی، هنری و ورزشی شهرداری کرمانشاه گفت: ایام نوروز روزانه ۲۰ برنامه فرهنگی هنری در کرمانشاه برگزار می‌شود.

مهدی عبدالمالکی در گفت و گو با خبرنگار سرویس اجتماعی ایسنا منطقه کرمانشاه با اشاره به تدارک 200 برنامه فرهنگی ویژه ایام نوروز، گفت: از دوم تا یازدهم فروردین ماه 200 برنامه فرهنگی، هنری و ورزشی از طرف سازمان فرهنگی و اجتماعی شهرداری کرمانشاه در سطح مناطق هشت گانه برگزار می‌شود.

  وی افزود: روزانه 20 برنامه فرهنگی هنری شامل جنگ های نمایش، نمایش های خیابانی و جشنواره های ورزشی در سطح شهر جهت ایجاد فضایی مفرح و شاد برگزار می‌شود.  

 عبدالمالکی تصریح کرد: برنامه های جنگ نمایش در محل پارک های مختلف از جمله پارک کوهستان، شاهد، شبدیز، لاله، معلم و میدان شهدا و پارک شرقی که عمدتا محل تجمع گردشگران نوروزی است اجرا می‌شود.

  وی اجرای 50 نمایش خیابانی را از جمله دیگر برنامه های هنری شهرداری در نوروز عنوان کرد و افزود: محل اجرای این نمایش ها روزانه در محوطه تاقبستان، بازار مرکزی شهر، میدان فردوسی، پارک معلم و پارک شبدیز خواهد بود.

  وی از شروع جشنواره های ورزشی شهرداری از روز گذشته (4 فروردین) خبر داد و افزود: از روز  جشنواره های ورزشی در سه محل پارک شرقی، پارک شبدیز و پارک شاهد که سه کمپ اسکان گردشگران نوروزی هستند برگزار خواهد شد.

  عبدالمالکی استقبال از برنامه های فرهنگی و هنری شهرداری در چند روز اول اجرا را مطلوب دانست و افزود: امیدواریم با این برنامه ها بتوانیم فضای مفرح و با نشاطی در نوروز رقم بزنیم

  وی  خاطرنشان کرد: این برنامه ها که متولی آن سازمان فرهنگی و هنری و ورزشی شهرداری است تنها بخشی از فعالیت های شهرداری کرمانشاه در کنار بحث اسکان و زیباسازی شهر در جهت پذیرایی هرچه بهتر از میهمانان نوروزی است و امیدواریم در نهایت بتوانیم سفری به یادماندنی را در ذهن گردشگران نوروزی رقم بزنیم.