نسخه آزمایشی
Menu

5000دعوتنامه سفر به کرمانشاه بین هموطنان توزیع شده است

معاون گردشگری سازمان ميراث فرهنگي استان کرمانشاه: 5000دعوتنامه سفر به کرمانشاه بین هموطنان توزیع شده است


معاون گردشگری اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان کرمانشاه گفت: در نمایشگاه بین المللی گردشگری و صنایع وابسته که بهمن امسال در تهران برگزار شد از پنج هزار ایرانی برای سفر نوروزی به کرمانشاه دعوت شد.

علیرضا مرادی بیستونی معاون گردشگري ميراث فرهنگي استان كرمانشاه با بیان اینکه در میادین ورودی شهرکرمانشاه و تمام شهرستان های استان کانکس و چادرهای راهنمای مسافرین نوروزی مستقر می شود، اظهار کرد: حدود 200 هزار بروشور، نقشه و کتابچه معرفی جاذبه های گردشگری استان در اختیار این چادرهای راهنمای مسافرین قرار داده خواهدشد.

وی افزود: همچنین در حوزه برنامه های تصویری 10 برنامه پنج دقیقه ای از شبکه خبر، پنج برنامه پنج دقیقه ای از شبکه اول سیما و 20 برنامه سه دقیقه ای از شبکه زاگرس با عنوان "بسته سفر" پخش می شود.

معاون گردشگری استان تصریح کرد: در حوزه فضای مجازی نیز 14 کلیپ کوتاه یک دقیقه ای از هرشهرستان استان تدارک دیده ايم.

وی به دعوت از پنج هزار ایرانی برای بازدید از جاذبه های گردشگری کرمانشاه اشاره کرد و گفت: در نمایشگاه بین المللی گردشگری و صنایع وابسته که بهمن امسال در تهران برگزارشد، پنج هزار دعوت نامه سفر به کرمانشاه  را در بین بازدیدکنندگان از غرفه کرمانشاه توزیع کرديم.

مرادی بیستونی تاکید کرد: همراه با این دعوت نامه ها کارت های تخفیفی توزیع شد که 220 بخش خدمات رسان در لیست این کارت تخفیف قرار گرفته است.