نسخه آزمایشی
Menu

سازمان مردم نهاد روانسر 125 درصد رشد یافت

کرمانشاه - ایرنا - فرماندار روانسر از رشد 125 درصدی تعداد مجوزهای صادر شده سازمان های مردم نهاد طی سال های 96 و 97 در این شهرستان خبر داد

به گزارش ایرنا، حسین ویسمرادی روز شنبه در نشست مشترک شورای فرهنگی ، اجتماعی و شورای مبارزه با مواد مخدر این شهرستان افزود: تا سال 95 فقط چهار سازمان مردم نهاد در روانسر فعالیت داشت و اکنون این آمار به 9 سمن رسیده است و این سمن ها در زمینه های اجتماعی ، فرهنگی و محیط زیست فعالیت دارند 

وی اضافه کرد: سازمان های مردم نهاد پشتوانه بزرگی برای پیشبرد امور هستند و باید از ظرفیت ها و توانمندی ها آنها استفاده شود.

ویسمرادی تصریح کرد: از ابتدای سالجاری تاکنون 463 گرم انواع مواد مخدر کشف و ضبط شده و 44 نفر نیز دستگیر و تحویل مقامات قضایی شده اند.

فرماندار روانسر اظهار داشت: باید از تمام ظرفیت های جامعه برای آگاه سازی و تعالی اجتماع بهره برد و نهادهای متولی نگاه ویژه و احساس مسئولیت بیشتری داشته باشند.

وی ادامه داد: فضای مجازی برای فعالیت های اجتماعی هم عامل تهدید و هم عامل فرصت سازی است و اگر نتوانیم جنبه های تهدید آن را کنترل کنیم لطمه های جبران ناپذیری بر ما وارد خواهد شد و برگزاری کارگاه های آموزشی در خصوص شناخت آسیب های فضای مجازی به ویژه برای جوانان بسیار ضرورت دارد.

شهرستان روانسر با 47 هزار نفر جمعیت در 60 کیلومتری شمال غربی کرمانشاه واقع شده است.