نسخه آزمایشی
Menuحضور مدیر کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان کرمانشاه در سامانه 111 جهت پاسخگویی به درخواست های مردمی

مدیرکل دفتر مدیریت عملکرد، بازرسی و امور حقوقی استانداری گفت: برنامه ارتباط مردم با مسئولین در بستر سامد، سه شنبه با حضور مدیر کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان کرمانشاه در سامانه 111 برگزار خواهد شد.

حجت الاسلام والمسلمین عزیزی افزود: در راستاي اجراي نظام نامه مديريت ارتباطات مردمي در بستر سامد(سامانه اكترونيكي ارتباط مردم و دولت) و تاكيدات مهندس بازوند استاندار محترم مبني بر تسريع در انتقال مشكلات و نظرات مردم به مديران مربوطه و پاسخگويي به درخواست ها و مشكلات هم استان هاي محترم، برنامه ارتباط مردم با مسئولین در بستر سامد، سه شنبه با حضور مدیر کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان کرمانشاه در مرکز سامد برگزار خواهد شد.

 وي اظهار داشت: مردم شریف استان می توانند روز سه شنبه مورخه 1399/07/08 از ساعت 10 الی 12 از طریق شماره تماس 111 مسائل و مشکلات خود را مطرح نمایند.

 وی افزود: سامد (سامانه الکترونیکی ارتباط مردم و دولت) سیستم ارتباطی موثری میان مردم و مسئولان بوده که از طریق این سامانه هم استانی های گرامی می توانند براحتی و بدون مراجعه حضوری درخواست ها و مشکلات خود را با مسئولین استان مطرح و پیگیری نمايند.