نسخه آزمایشی
۳۰ دی ۱۳۹۷
شهرستان هرسین پیشتاز در امر اشتغال زایی
در شهرستان هرسین ۱۰۲۳ نفر اشتغال از محل تسهیلات روستایی و عشایری كه از مهمترين دستاوردهاي دولت تدبير و اميد است ایجاد شده است که با این عملکرد، بیش از ۹۷ درصد تعهدات اشتغال در شهرستان هرسین در سالجاري تحقق یافته است.
۳۰ دی ۱۳۹۷
تعيين تكليف محل جديد دفن بهداشتي پسماند شهر هرسين با حضور بزرگان ، دهياران و اعضاي شوراهاي اسلامي 9 روستاي بخش مركزي
اين نشست با توجه به مخالفت هاي اهالي روستاهاي مذكور در راستاي جابجايي محل دفن پسماند شهر هرسين به مناطقی از بخش مركزي برگزار شد.
۱۱ دی ۱۳۹۷
فرماندار :مقام معظم رهبري بدنبال اجرای اسلام ناب محمدی با محوریت فقه شیعی یعنی تعمق و تفکر عمیق ، دانایی محور بودن و تفکر هستند/امام جمعه : حاضرین در حماسه 9 دی به سران فتنه اعلام کردند که اصل نظام را به هیچ چیز دیگری عوض نمیکنند و وقتی دیدند دشمن میخواهد سواستفاده کند در صف انقلاب ایستادند.
در ابتدای این مراسم امیر شاه آبادی فرماندار شهرستان هرسین ضمن تقدیر از همه اقشار بخاطر حضور در مراسم گرامیداشت حماسه نهم دیماه ، طی سخنانی اظهار داشت : مراسم امروز تجدید میثاق با مقام معظم رهبری است.
۰۹ دی ۱۳۹۷
با حضور خانم دکتر معصومه حسنی خوانسار مدیرکل نهاد کتابخانه‌های عمومی استان کرمانشاه از امیر شاه آبادی فرماندار شهرستان هرسین و رئیس انجمن کتابخانه‌های عمومی این شهرستان تقدیر شد.
فرماندار هرسين : در راستای سرانه زیربنای کتابخانه‌ها در استان در رتبه اول و در کشور نیز بالاتر از میانگین قرار داریم
اخبار (آرشیو)

گزارش تصویری (آرشیو)