۲۶ دی ۱۳۹۸
در جریان این بازدید مشکلات و موانعی که باعث کند شدن روند عملیات اجرایی شده است،مورد بررسی واقع و تصمیمات لازم اتخاذ گردید.

 کرم محمدی فرماندار شهرستان دالاهو ؛ معاون دفتر فنی استانداری و  مدیران کل و معاونین ادارات گاز، راه وشهرسازی، منابع طبیعی، راهداری و حمل ونقل جاده ای، معاون عمرانی فرمانداری از مسیرهای مختلف خط انتقال گاز رسانی به شهر ریجاب و 54 روستای شهرستان  بازد ...

۲۶ دی ۱۳۹۸
در این جلسه فرماندار شهرستان ضمن تقدیر از عملکرد مدیریت کتابخانه های عمومی شهرستان بخاطر کسب رتبه برتر استان در زمینه فعالیت های مربوطه، بر لزوم برنامه ریزی دقیق و عملی در زمینه اعتلای فرهنگ کتابخوانی بخصوص در روستاها با همکاری دهیاران تاکید نمود. برنامه ریزی جهت گسترش فرهنگ کتابخوانی در بین دانش اموزان نیز از جمله مواردی بود که آقای محمدی بر آن تاکید نمود .
۲۵ دی ۱۳۹۸
نشست هماهنگی، رفع مشکلات و تسریع در اجرای پروژه های عمرانی شهرستان دالاهو به ریاست دکتر کهریزی مدیرکل دفتر فنی استانداری و با حضور فرماندار و مدیران دستگاههای مربوطه برگزار شد.
۲۳ دی ۱۳۹۸

  دوشنبه 23 دیماه جلسه ساماندهی امور جوانان شهرستان دالاهو با حضور تمامی اعضا و به ریاست کرم محمدی فرماندار شهرستان تشکیل گردید.  غلامی رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان در ابتدا این جلسه ابتدا گزارشی از برنامه های پیش رو برای ساماندهی امور جوانان ا ...

گزارش تصویری (آرشیو)
فرماندار
تا انتخابات
آب و هوای دالاهو