۱۲ فروردین ۱۴۰۰
https://www.google.com/amp/s/www.irna.ir/amp/84280729/
۱۰ فروردین ۱۴۰۰
ورود بیش از 8 هزار مهمان نوروزی به دالاهو/ درخواست فرماندار: مسافران هر چه سریع تر شهرستان را ترک کنند - فارس https://www.ghatreh.com/news/nn58122038/%D9%88%D8%B1%D9%88%D8%AF-%D8%A8%DB%8C%D8%B4-%D9%87%D8%B2%D8%A7%D8%B1-%D9%85%D9%87%D9%85%D8%A7%D9%86-%D9%86%D9%88%D8%B1%D9%88%D8%B2%DB%8C-%D8%AF%D8%A7%D9%84%D8%A7%D9%87%D9%88-%D8%AF%D8%B1%D8%AE%D9%88%D8%A7%D8%B3%D8%AA-%D9%81%D8%B1%D9%85%D8%A7%D9%86%D8%AF%D8%A7%D8%B1-%D9%85%D8%B3%D8%A7%D9%81%D8%B1%D8%A7%D9%86-%D8%B3%D8%B1%DB%8C%D8%B9
۲۷ اسفند ۱۳۹۹
‍ فرماندار شهرستان دالاهو: شهرداران افتخار کنند که الگوی آنان شهید مهدی باکری است ------------------------------------------- صبح روز چهارشنبه کرم محمدی فرماندار دالاهو با حضور در شهرداری کرند روز شهردار را تبریک گفت.در این دیدار که اعضای شورای اسلامی شهر کرند نیز حضور داشتند، فرماندار دالاهو طی سخنانی اظهار داشت : 🔹 اینکه سالروز شهادت خادم صادق ،رزمنده فداکار و سردار شجاع سپاه اسلام یعنی شهید باکری بعنوان روز شهردار نامگذاری شده است، همه ما و علی الخصوص شهرداران باید افتخار کنند . 🔹 مزین شدن روز شهردار با نام شهید باکری ، رسالت و وظیفه شهرداران را دو چندان کرده است. برای آنکه در راه شهید باکری قدم برداریم ، باید بخاطر رضای خدا شانی جز نوکری به مردم برای خود قائل نباشیم. 🔹 بعنوان نماینده عالی دولت در شهرستان در مجموع از عملکرد شهرداران کرند ، ریجاب و گهواره طی یکسال گذشته تشکر می کنم. 🔹 شهرداران شهرهای سه گانه شهرستان دالاهو هم در زلزله، هم درسیل و هم در جریان مقابله با کرونا ویروس نهایت تلاش و همکاری و تعامل را با سایر ادارات و نهادها بعمل آوردند. 🔹 از همراهی، سیاست گذاری، تلاش های صورت گرفته و بویژه تثبیت مدیریت در مجموعه شهری توسط شوراها، از اعضای شوراهای شهر کرند، ریجاب، و گهواره تشکر می کنم . 🔹 زحمات طاقت فرسا ،شبانه روزی و صادقانه کارکنان محترم و پاکبانان شرافتمند شهرداری های گهواره،ریجاب و کرند را ارج نهاده و از آنان صمیمانه سپاسگزارم.
۲۶ اسفند ۱۳۹۹
فرماندار شهرستان دالاهو: سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، نیروی میدان های سخت است ‌ --------------------------------------------- صبح روز سه شنبه ۲۶ اسفند ماه ۹۹ فرماندار، رئیس دادگستری، فرمانده انتظامی، و رئیس اداره اطلاعات شهرستان دالاهو با حضور در دفتر فرمانده سپاه شهرستان، روز پاسدار را تبریک گفتند. کرم محمدی فرماندار دالاهو در این دیدار با اشاره به فلسفه وجودی تشکیل سپاه پاسداران، خدمات این نهاد در مقاطع مختلف را برشمرد و گفت : 🔸 سپاه یکی از مولفه های قدرت در کشور است و پایه اصلی و اساسی این مولفه نیز مردمی بودن آن است. 🔸 سپاه در مقاطع مختلف و در عرصه های گوناگون طی ۴۲ سال گذشته در ماموریت‌های محوله سربلند بیرون آمده است. نقش سپاه در دفاع مقدس، امداد رسانی در زلزله، سیل و خدمات ارزنده آن در بحث مقابله با کرونا و تامین امنیت خطوط هوایی کشور نمونه هایی از عملکرد موفق این نهاد انقلابی است . 🔸 سپاه پاسداران متعلق به تمام مردم این سرزمین بوده و فراتر از مباحث سیاسی و جناحی است. 🔸چتر سپاه پاسداران باید چنان گسترده باشد که تمام نیروهای وفادار به جمهوری اسلامی و همه کسانی که به ایران عشق می ورزند و دل در گرو عزت و سرافرازی این ملت و آبادانی کشور دارند،در برگیرد. 🔸 سردار حاج قاسم سلیمانی نمونه بارز و الگوی حسنه پاسداران و تمام کسانی است که به انقلاب اسلامی و کشور پهناور ایران،علاقمندهستند.او نه تنها محبوب دل دهها میلیون ایرانی بود، بلکه میلیون ها نفر مسیحی،سنی،ایزدی،علوی و شیعه غیر ایرانی به او عشق می ورزیدند. این یعنی،راه امام راحل و مقام معظم رهبری را در عمل طی کردن. 🔸وقتی دولت وقت آمریکا این نهاد انقلابی را تحریم و درلیست گروههای تروریستی قرار داد، اجماع مبارکی در کشور شکل گرفت که براساس آن همه جریانات، احزاب و شخصیت های سیاسی با گرایش مختلف، این اقدام مقامات واشنگتن را محکوم و درکنار سپاه ایستادند .این یعنی ملت ایران قدرشناس زحمات فرزندان و خادمان خویش است.
گزارش تصویری (آرشیو)
فرماندار
آب و هوای دالاهو