۲۱ تیر ۱۳۹۷
جلسه کارگروه تخصصی زنان و خانواده شهرستان دالاهو روز پنجشنبه تاریخ 97/4/21 به ریاست فرماندار و با حضور معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی، مدیران و مسئولان ادارات و ارگانهای شهرستان دالاهو و سایر مدعوین برگزار شد. اجتماع بزرگ مردمی «حافظان حریم خانواده» همزمان با میلاد حضرت فاطمه معصومه(س) و روز دختر برگزار خواهد شد.
۲۱ تیر ۱۳۹۷
حیدری فرماندار دالاهو از کارگاه آموزشی طرح توان افزایی و ارتقاء تاب آوری اجتماعی در شهر ریجاب بازدید کرد.
دومين مرحله كارگاه آموزشي ارتقاي توان و تاب آوري اجتماعي جوامع محلي با حضور مدرس، تسهيلگران و مشاور امور بانوان و خانواده فرمانداري در حال برگزاری است. حیدری فرماندار دالاهو از کارگاه آموزشی طرح توان افزایی و ارتقاء تاب آوری اجتماعی در شهر ریجاب بازدید کرد. وی حضور و استقبال ارزشمند بانوان از این کارگاه و همچنین برنامه ریزی خوب آقای زمانی(تسهیلگر) و خانم اصحابی(دبیر کمسیون بانوان فرمانداری) را قابل تقدیر دانست و در پایان ضمن پاسخگویی به سوالات  خانمها مشکلات آنها مورد بررسی قرار گرفت.
۲۱ تیر ۱۳۹۷
با حضور حیدری فرماندار شهرستان دالاهو و شوهانی مدیرعامل آبفار استان کرمانشاه
بازدید حیدری فرماندار شهرستان دالاهو و شوهانی مدیرعامل آبفار استان کرمانشاه از تاسیسات آبرسانی  روستاهای گوشکری ،ژالگه و داراب از دهستان بانزرده با هدف بررسی و شناسایی علت مشکلات کمبود آب این روستاها. دراین بازدید تاکید بر این شد برای توزیع عادلانه آب آشامیدانی ،اقدامات لازم بعمل آید.
۲۱ تیر ۱۳۹۷
دیدار حیدری فرماندار شهرستان دالاهو ، بدلی مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی آذربایجان غربی، نصوری معاون مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان کرمانشاه و تنی چند از مسئولین و کارشناسان با جمعی از اهالی روستای زرده و بحث و گفتگو پیرامون نحوه انتقال و جابجایی به محل جدید.
اخبار (آرشیو)

آب و هوای دالاهو