فرماندار دالاهو: انتخابات تبلور اراده ملت در عرصه تعیین سرنوشت است.//حضور میلیونی مردم در تشییع پیکر مطهر سپهبد پاسدار قاسم سلیمانی معادلات دشمنان را به هم ریخت.

دیدار با جمعی از اصحاب و فعالان رسانه


کرم محمدی گفت: اولویت های ما بعنوان مجری انتخابات حضور حداکثری واجدان شرایط در پای صندوق، بی طرفی کامل و نگاه به آرا مردم بعنوان امانت و حق الناس است.

روز پنجشنبه نوزدهم دیماه در دیدار صمیمانه با جمعی از اصحاب و فعالان رسانه دو موضوع شهادت سپهبد پاسدار قاسم سلیمانی و انتخابات مجلس یازدهم مورد بحث و بررسی قرار گرفت.  کرم محمدی فرماندار شهرستان دالاهو  بیان داشت: : حضور میلیونی مردم در تشییع پیکر مطهر سپهبد پاسدار قاسم سلیمانی، این قهرمان بین المللی مبارزه با تروریست، نشان داد که مردم برای نیروهای مسلح فداکار و مدافع امنیت و آسایش خویش، ارزش و احترام فوق العاده قائل هستند.این بدرقه تاریخی معادلات دشمنان را به هم ریخت.

نماینده دولت درشهرستان دالاهو ضمن تقدیر و تشکر از زحمات ارباب جراید و فعالان فضای مجازی در بازتاب خوب و شایسته ابراز احساسات پاک آحاد مردم نسبت به این سردار سرافراز، در ادامه با اشاره به انتخابات پیشرو افزود: انتخابات تبلور اراده ملت در عرصه تعیین سرنوشت است و تاکید کرد؛ اولویت های ما بعنوان مجری انتخابات حضور حداکثری واجدان شرایط در پای صندوق، بی طرفی کامل و نگاه به آرا مردم بعنوان امانت و حق الناس است.موضوعی که مورد تاکید مقام معظم رهبری است. 

 فرماندار
اوقات شرعی
آب و هوا