کرم محمدی فرماندار دالاهو : حضور مردم و حامیان محیط زیست بیانگر اعتقاد راسخ در جهت صیانت و توسعه کمی و کیفی عرصه های منابع طبیعی است.

کاشت 14هزار نهال در 14آذر با شعار «نهالکاری همگانی، برای ایران سبز»


در این مراسم که بیش از 300 نفر از اقشار مختلف مردم حضور داشتند، کرم محمدی فرماندار دالاهو بیان نمود: حضور شما مردم خوب و حامی محیط زیست بیانگر اعتقاد راسخ در جهت صیانت و توسعه کمی و کیفی عرصه های منابع طبیعی است. وی در ادامه اظهار داشت: راه فائق آمدن بر مسائل حوزه منابع طبیعی، مشارکت مردم است. باید همگان به این باور و یقین برسیم که این جنگلها و عرصه ها، سرمایه های گرانقدری هستند که نبودشان زندگی را با مخاطره مواجه خواهد کرد.

کاشت 14هزار نهال در 14آذر با شعار «نهالکاری همگانی، برای ایران سبز» در منطقه سیاهانه شهرستان دالاهو با حضور فرماندار، بخشدار مرکزی، جمعی از مدیران شهرستان، نیروهای انتطامی و بسیج سپاه پاسداران، بزرگان منطقه و با مشارکت حداکثری بهره برداران منطقه، تعاونی های تخصصی تعاونی فراگیر منابع طبیعی، انجمن سرو سبز دالاهو، انجمن زیست بوم دالاهو، شورا ها و دهیاران شهرستان، انجمن مدیریتی توسعه روستاهای الیاسی با کاشت بذور بنه، گلابی، بادام و بلوط در سطح دویست هکتار از منابع ملی آغاز گردید.فرماندار
اوقات شرعی
آب و هوا