نسخه آزمایشی
Menu
۲۹ بهمن ۱۳۹۸
استاندار کرمانشاه:
استاندار کرمانشاه در نشست ستاد انتخابات شهرستان گیلانغرب ضمن اشاره به همدلی و همراهی ایجاد شده برای مشارکت حداکثری در استان کرمانشاه گفت: مجلس قوی حاصل نقش آفرینی پویا و مشارکت گسترده مردم است.
۲۸ بهمن ۱۳۹۸
معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار:
معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار کرمانشاه با تاکید بر تقویت وحدت ملی در انتخابات اسفندماه تصریح کرد: کرمانشاه ظرفیت های و داشته های تاریخی، فرهنگی، مذهبی و قومی فراوانی دارد که می تواند جلوه گر وحدت ملی باشد.
۱۷ بهمن ۱۳۹۸
رئیس ستاد انتخابات استان:
معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار کرمانشاه با اشاره به نقش احزاب برای حداکثر شدن مشارکت در انتخابات تاکید کرد: توانمند شدن احزاب به بیشترشدن کمیت داوطلبان در انتخابات و افزایش مشارکت مردم منتج میشود.
۱۵ بهمن ۱۳۹۸
استاندار كرمانشاه:
استاندار کرمانشاه گفت: پلیس به عنوان تامین‌کننده اصلی امنیت انتخابات مجلس شورای اسلامی در صورتی که مثل همیشه وظیفه خود را بخوبی انجام دهد نقش بسیار مهم و تعیین کننده ای در برگزاری هرچه پرشورتر این رویداد و حضور حداکثری مردم پای صندوق‌های رای دارد.
۱۴ بهمن ۱۳۹۸
رئیس ستاد انتخابات استان کرمانشاه اعلام کرد
رئیس ستاد انتخابات استان کرمانشاه با بیان اینکه در این دوره انتخابات تائید صلاحیت ها در هیات های اجرایی 4 درصد بیشتر از انتخابات دوره قبل بوده اظهار کرد: تا کنون از مجموع 367 داوطلب انتخابات مجلس در استان کرمانشاه، صلاحیت 150 نفر به تائید شورای نگهبان رسیده است.
اخبار

آخرین مطالبتا انتخابات
اعضای ستاد انتخابات