اخبار
روند بازگشت زائران اربعین حسینی (ع) از مرز رسمی خسروی شدت گرفت و از صبح امروز (پنجشنبه) تاکنون شمار زیادی از زائران از طریق این مرز به کشور بازگشتند.

فرماندار قصرشیرین گفت: هم‌اکنون تردد زائران اربعین حسینی (ع) در مرز خسروی روان است ما آمادگی کامل برای بازگشت زائران از این مرز رسمی را داریم.

فرماندار قصرشیرین گفت: ۹ هزار و ۵۰۰ زائر اربعین حسینی (ع) امروز (سه‌شنبه ۲۳مهرماه) از طریق مرز خسروی وارد عراق و یا داخل کشورمان شدند.

رییس ستاد مرکزی اربعین و معاون امنیتی و انتظامی وزارت کشور گفت: یک‌ میلیون و ۲۷۵ هزار زائر ایرانی تاکنون به کشور بازگشته‌اند.


فرماندار قصرشیرین گفت: پنج هزار زائر از صبح امروز تاکنون (ساعت ۱۲) از طریق مرز خسروی عازم کربلای معلا شده اند و هم اکنون تردد در این مرز روان است.

نماینده ولی‌فقیه در استان و امام جمعه کرمانشاه با اشاره به اینکه مراسم پیاده‌روی اربعین جزو آئین‌های بی‌نظیر در دنیا است، گفت: حضور جمعیت ۲۰ میلیونی در...

فرماندار قصرشیرین گفت: هم‌اکنون تردد زائران عتبات عالیات در مرز خسروی نزدیکترین نقطه کشورمان به عتبات عالیات و کربلای معلا روان است و آمادگی کامل برای...

فرماندار قصرشیرین گفت: ۱۱۵ هزار زائر اربعین حسینی در پنج روز گذشته (پانزدهم مهرماه تاکنون ) از مسیر گذرگاه مرزی خسروی راهی کشور عراق شده‌اند.

وابسته نظامی جمهوری اسلامی ایران در بغداد با بیان اینکه عزیمت زائران اربعین حسینی (ع) در مرز رسمی خسروی به عراق محدودیت زمانی دارد، تاکید کرد که این مرز...
اوقات شرعی
آب و هوا