نسخه آزمایشیمسکن مهر ۳۰۰ واحدی قصرشیرین دهه فجر افتتاح می‌شود


فرماندار قصرشیرین گفت: مسکن مهر ۳۰۰ واحدی این شهرستان هم‌اکنون ۹۵ درصد پیشرفت فیزیکی دارد و در دهه فجر امسال به بهره‌برداری می‌رسد.

به گزارش خبرنگار ایرنا، مرادعلی تاتار روز پنجشنبه در جلسه بررسی مشکلات مسکن مهر قصرشیرین افزود: از مجموع مسکن مهر ۳۰۰ واحدی قصرشیرین هم اکنون ۲۴۰ واحد آن تکمیل شده و ۱۷۶ خانوار در این واحدها سکونت یافته اند.

وی اظهار داشت: ۶۰ واحد باقی مانده از این طرح ۳۰۰ واحدی در دست اقدام است و با توجه به قول مساعد مسوولان امید است که مابقی واحدها نیز تا دهه فجر آماده و کل این طرح به بهره برداری برسد.

نماینده عالی دولت در قصرشیرین گفت: پروژه ۹۶ واحدی قصر جدید هم با توجه به اینکه سال ها راکد بود با ارایه راهکارهای لازم و با توجه دولت تدبیر و امید به ۴۸ واحد برای مسکن محرومان تبدیل می شود.

تاتار ادامه داد: با تلاش صورت گرفته و مساعدت استاندار کرمانشاه و دیگر مسوولان مرتبط این واحدها برای ساخت مسکن محرومان به پیمانکار واگذار شده و عملیات اجرایی آن به زودی شروع خواهد شد.

وی اضافه کرد: طرح مسکن مهر یکی از مطالبه های مالکان این واحدها است که از سال ۹۱ در قصرشیرین اجرای آن شروع شد و از عوامل تاخیر در روند و آماده سازی این طرح می توان به زلزله های سال های گذشته و گرانی و تورم در افزایش قیمت مصالح ساختمانی اشاره کرد.اوقات شرعی
آب و هوا