نسخه آزمایشی۱۲ روستای قصرشیرین تا پایان امسال از نعمت گاز برخوردار می‌شوند


فرماندار قصرشیرین گفت: عملیات گازرسانی به ۱۲ روستای این شهرستان هم اکنون در دست اجرا است که طبق وعده مسوولان تا پایان امسال از نعمت گاز برخوردار می‌شوند.

مرادعلی تاتار روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: این روستاها در حوزه دهستان نصرآباد از توابع بخش مرکزی شهرستان قصرشیرین قرار دارند که هم اکنون شبکه و خط انتقال آن انجام شده است.

وی اظهار داشت: کار علمک گذاری این روستاها مانده که با نصب علمک طبق وعده مسوولان تا دهه فجر و نهایت پایان امسال مشعل گاز ۴۱۰ خانوار روستایی این حوزه روشن می شود و با انجام این عملیات تمام روستاهای شهرستان از نعمت گاز خانگی برخوردار می شوند.

نماینده عالی دولت در قصرشیرین گفت: همچنین هم اکنون ۱۲ روستای شهرستان قصرشیرین در حوزه دهستان فتح آباد دارای گاز هستند.

او گفت: گازرسانی به روستاها با هدف ایجاد زیرساخت های لازم توسعه از جمله اقدامات موثر دولت تدبیر و امید است.

تاتار ادامه داد: ایجاد زیرساخت های لازم توسعه عامل مهمی در جلوگیری از مهاجرت روستاییان به شهرها است که اکنون این مهم به عنوان یکی از اولویت های کار مسوولان در دست اقدام است.
وی گفت: دولت تدبیر و امید از تمام ظرفیت ها و امکانات موجود برای ارایه خدمات به روستاییان به ویژه مرزنشینان به شکل مطلوب استفاده خواهد کرد.
قصرشیرین در غرب کرمانشاه بیش از ۲۷ هزار تن جمعیت دارد و دارای ۲ بخش مرکزی و سومار است که بخش مرکزی این شهرستان دارای ۲۸ روستای خالی از سکنه و ۲۵ روستای دارای سکنه می باشد.اوقات شرعی
آب و هوا