نسخه آزمایشیدر شهرستان هرسین برگزار شد : نشست تخصصی فرماندار ، بخشداران ، دهیاران و شوراهای اسلامی بخش بیستون و مرکزی


فرماندار هرسین در این جلسه بر توانمند سازی ذهنی و فکری روستائیان به منظور ایجاد اشتغال پایدار و توسعه مناطق روستایی تاکید کرد.

 

این نشست با حضور امیر شاه آبادی فرماندار شهرستان هرسین و امیر خسروانی مدیرکل دفتر امور روستایی و شوراهای استانداری کرمانشاه و در محل سالن جلسات فرمانداری برگزار گردید.

امیر شاه آبادی فرماندار شهرستان هرسین در ابتدای این مراسم طی سخنانی اظهار داشت : شهرستان هرسین بعنوان یکی از 31 شهرستان پایلوت اقتصاد مقاومتی مورد توجه ویژه مقام معظم رهبری و دولت قرار گرفته و اقدامات خوبی در حوزه شهری و روستایی این شهرستان صورت گرفته است.

به گفته شاه آبادی با تلاشهای استاندار محترم 60 روستای بالای 50 خانوار شهرستان هرسین تحت پوشش و حمایت بنیاد برکت قرار گرفته اند و در این راستا از بخشداران مرکزی و بیستون خواست از این ظرفیت و فرصت پیش آمده استفاده کنند.

فرماندار هرسین در این جلسه بر توانمند سازی ذهنی و فکری روستائیان به منظور ایجاد اشتغال پایدار و توسعه مناطق روستایی تاکید کرد.

فرماندار شهرستان هرسین در این جلسه از دهیاران خواست از نظرات و مطالب ارائه شده توسط کارشناسان سازمان دهیاری ها و شهرداری های وزارت کشور در راستای توانمندسازی ذهنی خود و روستائیان استفاده نمایند.

شاه آبادی تصریح کرد : از عوامل کلیدی در بهبود فضای کسب و کار و تقویت وضعیت معیشتی روستائیان شکل دهی و توانمندسازی فکری آنان است.

در بخش دیگری از این نشست امیر خسروانی مدیرکل دفتر امور روستایی و شوراهای استانداری کرمانشاه طی سخنانی بیان داشت : تلاش میکنیم در ارتقاء سطح معیشتی روستائیان نقش مؤثر و رو به جلویی داشته باشیم .

خسروانی تصریح کرد : آثار تاریخی و گلیم شهرستان هرسین شهره جهانی دارند و انشاالله با همت فرماندار و سایر مسئولین ادارات می بایست از این ظرفیت ها و سایر قابلیت های این شهرستان به بهترین شکل ممکن برای توسعه اشتغال استفاده کرد.

مدیرکل دفتر امور روستایی و شوراهای استانداری کرمانشاه تصریح کرد : شهرستان هرسین بعنوان یکی از 31 شهرستان پایلوت اقتصاد مقاومتی کشور می بایست در بحث توسعه زیر ساخت ها و ارتقاء وضعیت معیشتی مردم مورد توجه ویژه قرار گیرد و خروجی مناسبی از این قضیه شکل گیرد.

در پایان کارشناسان سازمان شهرداری ها و دهیاریهای وزارت کشور در خصوص توانمندسازی ذهنی روستائیان ، اشتغال ، توسعه، توسعه پایدار ، اقتصاد ، کار آفرینی روستایی و تامین منابع مالی توضیحاتی ارائه نمودند.

 

 اوقات شرعی
آب و هوای هرسین