نسخه آزمایشی
Menu

معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری:

ارتقاء شفافیت اداری و پاسخگویی سبب اعتماد زایی می شود


معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری کرمانشاه با بیان اینکه ارتقاء شفافیت اداری، پاسخگویی و توسعه خدمات الکترونیک در اولویت برنامه های این حوزه قرار دارد؛ گفت: با ایجاد انضباط مالی و اداری و بهبود شاخص ها ضمن افزایش رضایتمندی مردم در مسیر اعتمادزایی نیز گام های موثری برداشته ایم.

 

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری کرمانشاه؛ «افشین کریمی» در جلسه تکریم و معارفه مدیرکل امور اداری و مالی استانداری اظهار داشت: یکی از بهترین کارها برای جلب اعتماد مردم، ارتقاء سطح شفافیت اداری است و بر این اساس در راستای ایجاد یک انضباط مالی برای جلوگیری از هرگونه تخلفی حرکت کرده ایم. 

معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری کرمانشاه در این نشست افزود: آقای خدادادی مدیر پیشین حوزه اداری و مالی از انسان های پرتلاش، پاک دست و زحمت کشی است که حضور ایشان در هر مجموعه ای یک موهبت است و در طول حضورش، با دقت بسیار تلاش می کردند که هیچگونه تخطی از قانون صورت نگیرد، بیت المال به هدر نرود و در احقاق حقوق مجموعه استانداری هم بسیار کوشا بودند و همین ویژگی ها باعث شد که مدیریت یک مجموعه عمرانی و اقتصادی مهم را به ایشان واگذار نمایند.

وی ادامه داد: آقای جعفری مدیرکل جدید اداری و مالی  استانداری کرمانشاه از نیروهای صبور، شایسته، توانمند و تلاشگر مجموعه استانداری هستند و در شرایط کنونی نیز وجود مدیران صبور و دارای روحیه تعامل با مراجعه کنندگان و همکاران یک موهبت است.

کریمی اظهار داشت: بر خلاف دیگر معاونت ها، اغلب مراجعه کنندگان حوزه معاونت توسعه مدیریت و منابع، پرسنل داخل مجموعه استانداری، فرمانداری ها و بخشداری ها هستند و همیشه در راستای تحقق مطالبات همکاران تلاش کرده ایم.

وی ادامه داد: همکاران ما در این دوران تحریم و مشکلات اقتصادی بسیار پرتلاش ظاهر شده اند و برای حل مشکلات و پیگیری مطالبات مجموعه دلسوزانه تلاش کرده اند و مجموعه از یک سلامت کاری، اخلاقی و مالی برخوردار بوده که کاملا قابل دفاع و تحسین برانگیز است.

معاون استاندار کرمانشاه یکی از بهترین کارها برای جلب اعتماد مردم ایجاد را شفاف سازی دانست و گفت: درراستای ایجاد یک انضباط مالی و جلوگیری از تخلف ها تلاش کرده ایم به سمت شفافیت گام برداریم و امروز تمامی املاک در سامانه ثبت است و هرگونه دست اندازی سد شده است.

وی در ادامه عنوان کرد: استانداری کرمانشاه در سطح کشور در حوزه بودجه، آموزش و جشنواره شهید رجایی مقام اول را کسب کرده ایم و بیشترین شاخص ها به این حوزه این معاونت مربوط بوده است.

کریمی عنوان کرد: در ایام کرونا بیشترین زحمات ارتباط تصویری نشست ها و جلسات بر دوش حوزه آی تی استانداری بوده است.