نسخه آزمایشی
Menu

فرماندار سرپل ذهاب:

انتخابات ۱۴۰۰فرصت نمایش اراده ملت در تعیین خط‌مشی آینده کشور است


فرماندار سرپل‌ذهاب گفت: انتخابات سال ۱۴۰۰ فرصت و ظرفیت نمایش اراده و عزم جدی ملت ایران هم برای تعیین سرنوشت و هم تعیین خط‌مشی آینده کشور است.

 

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری کرمانشاه به نقل از ایرنا، «نورالدین فرزادی‌پور» افزود: میزان مشارکت مردم در عرصه انتخابات تعیین کننده جدی برای نوع رفتار دوستان و دشمنان داخلی و خارجی با جمهوری اسلامی ایران است.

وی اظهار داشت: میزان مشارکت مردم هر قدر از درصد بالایی برخوردار باشد نشانگر مشروعیت بیشتر حاکمیت در بین مردم است و همین امر می‌تواند تعیین کننده و تنظیم کننده روابط بین‌المللی و قدرت چانه‌زنی دیپلماسی ما در عرصه‌های بین المللی و داخلی باشد.

نماینده عالی دولت در سرپل‌ذهاب گفت: ملت شریف ایران اسلامی در مقاطع مختلف با درک حساسیت‌های خاص مختلف زمانی همواره با حضور و تدبیر مناسب توانسته‌اند نقش درستی در حمایت از مسوولان نظام داشته باشند.

فرزادی‌پور اضافه کرد: انتخابات ظرفیت و فرصت مناسبی است که مردم با حضور و مشارکت در این عرصه در تعیین سرنوشت آینده خودشان تاثیر گذارند.

او گفت: همه ما باید در راستای برگزاری انتخاباتی پرشور وظیفه خود را ایفا کنیم و ما به عنوان دولت و مجریان انتخابات بر اساس تاکید رهبر معظم انقلاب اسلامی و رییس جمهوری در انتخابات پیش رو، اجرای انتخاباتی بی طرفانه و تمهید مقدماتی برای حضور حداکثری مردم در پای صندوق های رای هست و از طرفی وظیفه مردم هم توجه، همراهی و مشارکت جدی در این عرصه است.

فرماندار سرپل ذهاب گفت: برای برگزاری انتخابات آمادگی لازم را داریم و با توجه به اهمیت انتخابات تمهید مقدمقات لازم را انجام داده ایم و همه دست اندرکاران برگزاری این مهم نیز آماده اند تا ۲۸ خردادماه خدمتگزاران خوبی باشند.

فرزادی پور افزود: با توجه به شرایط خاص کرونایی کشور نیز وظیفه داریم زمینه حضور مردم را به بهترین شکل برای حضور در این عرصه فراهم کنیم.

او گفت: برای جلب مشارکت مردم اقدماتی صورت گرفته و در این خصوص نیازمند همراهی مردم و همچنین مشارکت نخبگان، هنرمندان، اهل رسانه، روزنامه نگاران، شخصیت های مذهبی، فرهنگی و ادبی برای دعوت از مردم جهت حضور گسترده در این رویداد هستیم.

وی ادامه داد: ما از تمام ظرفیت ها استفاده می کنیم تا زمینه مشارکت و  حضور حداکثری مردم را فراهم کنیم اما خواست و مشارکت مردم اهمیت زیادی دارد و انتظار داریم از مردم با توجه به انتخابات و شرایط حساس کنونی کشور در بحث چانه زنی در مجامع بین المللی، بیشتر از گذشته درک کنند و با حضور حداکثری کمک کنند جایگاه نظام را در جهان یکبار دیگر تثبیت کنیم و خط مشی آینده در دهه پیش رو را تعرف کنیم.