نسخه آزمایشی
Menuبرخورد شديد مهندس سالاري با بانك ملت/ كوتاهي در پرداخت تسهيلات به زلزله زدگان را نمي پذيريم

معاون هماهنگي امور عمراني استانداري كرمانشاه در جلسه امروز با بانك ملت به دليل عدم همكاري لازم در پرداخت تسهيلات تكميل واحدهاي نيمه تمام مناطق زلزله زده، برخورد شديدي داشت.

به گزارش واحد خبر روابط عمومي و امور بين الملل استانداري؛ مهندس مهرداد سالاري در جلسه بررسي تسهيلات تكميلي به واحدهاي نيمه تمام زلزله زدگان اظهار داشت: بانك ملت به لحاظ عدم همكاري مناسب در روند پرداخت تسهيلات تكميلي به واحدهاي نيمه تمام زلزله زدگان منجر به قفل شدن روند كار شده است و بايد پاسخگو باشد.

وي بيان داشت: بنابر سياست هاي استاندار محترم به عنوان نماينده دولت، ما به هيچ عنوان كوتاهي در امر بازسازي مناطق زلزله زده را قبول نمي كنيم و مديريت بانك ملت تا تعيين تكليف حق شركت در هيچ كدام از جلسات استانداري را ندارد.

مهندس سالاري ادامه داد: ما علاوه بر پاسخگويي به دولت بايد به مردم نيز پاسخگو باشيم لذا با هر گونه كوتاهي برخورد شديد خواهيم داشت و در قبال منافع مردم كوتاه نخواهيم آمد.

وي با بيان اينكه دستگاه ها و ساير بانك ها در روند بازسازي مناطق زلزله زده همكاري مناسبي داشته اند، گفت: طبق بررسي ها و اعلام بنياد مسكن بانك ملت در انجام وظيفه خود در پرداخت تسهيلات به زلزله زدگان كوتاهي و اخلال داشته است.

معاون هماهنگي امور عمراني استانداري اظهار داشت: تا اين لحظه اقدامات بسيار اثربخشي براي بازسازي مناطق زلزله زده صورت گرفته و تنها به يك تلاش ديگر براي اتمام واحدهاي نيمه تمام و رفتن مردم به واحدهاي خود نياز داريم و دولت هم در اين زمينه با جديت پيگير امور است و مديريت ارشد استان نيز تمام تلاش خود را براي اتمام واحدهاي مناطق زلزله زده بكار گرفته لذا با هر گونه كوتاهي با جديت برخورد خواهيم كرد.

وي افزود: دولت براي بازسازي مناطق زلزله زده استان كرمانشاه بيش از 11 هزار ميليارد تومان تسهيلات و كمك پرداخت كرده است بنابراين در برخورد با بانكي كه بخواهد در روند اين تسهيلات به مردم قصوري داشته باشد، كوتاه نخواهيم آمد.