نسخه آزمایشی
Menu

استاندار کرمانشاه:

بهاء دادن به رأی مردم دستاورد ارزشمند انقلاب اسلامی است


استاندار کرمانشاه در مراسم بزرگداشت 12 بهمن ماه در جمع مدیران و مسوولین استان گفت: مردم پشتیبان و حامی اصلی نظام هستند و هرجایی نیاز بوده با حضور گسترده اقتدار نظام اسلامی را به نمایش گذاشته اند.

به گزارش واحد خبر اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری کرمانشاه « هوشنگ بازوند» ضمن اشاره به نقش مردم در اداره و سرنوشت کشوراظهار داشت: انتخابات از یادگارهای امام راحل (ره) است و از ابتدای انقلاب تاکنون با برگزاری 37 بار انتخابات این اقتدار و قدرت نظام با حضور و مشارکت مردم به جهانیان نشان داده شده است. 

وی تصریح کرد: مردم گلایه مندی هایی دارند اما هر جا که تشخیص بدهند با حضور گسترده پای کار می آیند در روزهای آینده در 22 بهمن ماه و انتخابات شاهد حضور باشکوه مردم خواهیم بود و به یقین این مهم سبب تقویت اقتدار نظام اسلامی می شود.

بازوند مشارکت همیشگی و حداکثری مردم در عرصه های مختلف را یادآور شد و افزود: ملت بزرگ ایران در بزنگاه های تاریخی مختلف و در سخت ترین شرایط با حضور باشکوه و همیشگی دلبستگی خود را به نظام مقدس جمهوری اسلامی نشان داده و دشنمان را حیرت زده و مأیوس ساخته اند. 

امروز شنبه 12 بهمن ماه همزمان با سراسر کشور مراسم بزرگداشت سالروز ورود با برکت بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران با حضور حضرت آيت الله علما نماينده ولي فقيه و امام جمعه معزز كرمانشاه، مهندس بازوند استاندار كرمانشاه، فرماندهان نظامی و انتظامی، مدیران و روسای دستگاه های اجرایی در حسنیه شهدا واقع در مزار مطهر شهدای انقلاب اسلامی و هشت سال دفاع مقدس برگزار شد.