نسخه آزمایشی
Menuتحقق بیش از ١۴٣ درصدی ثبت اشتغال دستگاههای اجرایی شهرستان در سامانه رصد/بیش از سه هزار شغل در سنقر و کلیایی ایجاد شد


فرماندار سنقر و کلیایی، سهمیه اشتغال امسال شهرستان در سامانه رصد اشتغال استان را ۲هزار و ۲۶۹ نفر اعلام کرد و گفت: دستگاه‌های اجرایی شهرستان تا به امروز تعداد سه هزار و ۲۴۴ مورد شغل را در این سامانه به ثبت رسانده‌اند که تحقق ۱۴۳ درصدی را نشان می‌دهد.

 

 به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری کرمانشاه، در جلسه شورای اشتغال شهرستان که به حضور مسئولین ذیربط در فرمانداری این شهرستان برگزار شد گفت: آمار ثبت اشتغال درسامانه رصدتوسط دستگاه های اجرایی علاوه براستخدام درادارات که بسیارمحدود است، شامل پرداخت تسهیلات اشتغالزایی،صدورمجوزها برای فعالیتهای صنفی وصنعتی، مهارت آموزی، اقدامات ترویجی جهاد کشاورزی و... نیزمی باشد.

وی افزود: در استفاده از ظرفیت های ایجاد شده در حوزه یارانه دستمزد و مشوق های بیمه ای دولت تاکنون بیش از سهمیه شهرستان در سامانه مذکور ثبت و استفاده شده است. 

مرتضوی همچنین تاکید کرد: مدیران دستگاه های اجرایی شهرستان در مدت باقیمانده از سال در بهبود شاخص های  زمینه کسب و کار و اشتغال و استفاده از ظرفیت های باقیمانده در ارائه تسهیلات اهتمام ویژه را داشته باشند.