نسخه آزمایشی
Menu

استاندار كرمانشاه:

تلاش براي حل مشكلات ايثارگران افتخار است


استاندار كرمانشاه گفت: تلاش براي حل مشكلات مربوط به ايثارگران و خانواده هاي آنها براي ما افتخار است و در اين مسير تلاش مي كنيم كه مشكلات اين عزيزان حل شود.

به گزارش پايگاه اطلاع رساني استانداري كرمانشاه؛ " هوشنگ بازوند" امروز يكشنبه در جمع كاركنان آزاده و ايثارگر استانداري  اظهار داشت: از حضور در جمع ايثارگران بسيار خوشحال مي شويم و توان ما براي تلاش بيشتر جهت توسعه و پيشرفت افزون مي شود.

وي ادامه داد: قصد داشتيم كه در روز 26 مردادماه "سالروز ورود آزادگان سرافراز به ايران اسلامي" با آزادگان استانداري نشست داشته باشيم اما با توجه به اينكه در آن زمان استان به لحاظ كرونا در وضعيت قرمز قرار داشت اين نشست با تاخير برگزار شد.

مقام عالي استان با بيان اينكه ما هرگز سختي ها و مشقت هاي آزادگان در زمان اسارت را فراموش نمي كنيم، تصريح كرد: انسان وقتي كليپ هاي زمان اسارت آزادگان و سختي ها و رنج هايي كه بر اين عزيزان در زمان اسارت را نگاه مي كند قادر به ادامه كليپ نيست اما رژيم بعث عراق با انواع شكنجه ها قادر نبود كه ذره اي از مقاومت پولادين آزادگان را كم كند و آزادگان سرافراز ايران اسلامي با ورود غرور آميز خود به ايران اسلامي ثابت كردند كه همواره به آرمان هاي والاي انقلاب اسلامي پايبند هستند.

استاندار كرمانشاه وظيفه مديران را تلاش براي حل مشكلات و مسائل ايثارگران عنوان كرد و بيان داشت: مديران بايد به حل مشكلات ايثارگران و به ويژه ايجاد اشتغال براي فرزندان اين عزيزان توجه جدي داشته باشند و همه بايد تلاش كنيم تا به مطالبات و خواسته هاي ايثارگران اگر احياناً دارند، پاسخ مثبت دهيم.

بازوند بيان داشت: خيلي خوشحال مي شويم كه مشكلات اشتغال فرزندان ايثارگر را حل كنيم و اين موضوع جزء اولويت هاي كاري قرار دارد و با جديت پيگيري خواهد شد.

وي گفت: مديران استان نيز بايد در جهت ايجاد اشتغال براي فرزندان ايثارگر پيگيري و تلاش داشته باشند و ما از اينكه مشكلي از خانواده هاي ايثارگر حل شود، افتخار مي كنيم.

در پايان اين نشست استاندار كرمانشاه ضمن شنيدن ديدگاه ها و نظرات آزادگان استانداري، به منظور پاسداشت تلاش ها و سختي هاي آزادگان در زمان اسارت به اين عزيزان لوح تقدير اهداء كرد.