نسخه آزمایشی
Menu

استاندار کرمانشاه:

جوانان ظرفیت بسیار بزرگی برای مقابله با چالش‌های پیشِ روی کشور هستند

استاندار كرمانشاه گفت: جوانان ظرفیت بسیار بزرگی برای مقابله با چالش‌های پیشِ روی کشور هستند.

به گزارش واحد خبر روابط عمومي و امور بين الملل استانداري؛ مهندس هوشنگ بازوند در نشست ستاد ساماندهی جوانان استان اظهار داشت:جوانان ظرفیت‌های بسیار بزرگی برای مقابله با چالش‌های پیش روی کشور هستند و باید با تدوین یک برنامه مدون از این پتانسیل ها به درستی استفاده کنیم.

وي بيان داشت: رهبر معظم انقلاب در بیانیه گام دوم انقلاب، حوزه فرهنگ و اقتصاد را به عنوان دو چالش جدی کشور مطرح نمودند. ایشان به درستی، بهره‌گیری از توانمندی‌ها و ظرفیت‌های جوانان را به عنوان یک راهکار مناسب برای مقابله با این دو چالش معرفی کرده‌اند.

 استاندار كرمانشاه تصريح كرد: رهبر معظم انقلاب سال ۹۸ را سال رونق تولید نامگذاری کرده‌اند و در راستای تحقق این مهم باید زمینه و بستر آشنایی جوانان با حوزه تولید فراهم شود تا آن ها از نزدیک با واحدهای صنعتی و تولیدی و نحوه فعالیت مرزهای تجاری و بازرگانی آشنا شوند.

نماينده عالي دولت در استان افزود: یکی از وظایف اصلی دستگاه های مختلف ایجاد اشتغال برای جوانان است و همه دستگاه ها باید برنامه های خود را در این زمینه ارایه دهند.

استاندار كرمانشاه اظهار داشت: فعالیت سازمان های مردم نهاد در زمینه ترمیم آسیب های روحی و روانی ناشی از زلزله بسیار قابل تقدیر است و در زلزله های گذشته کمتر به این بعد توجه شده است.

وي گفت: مدیریت ارشد استان از سازمان های مردم نهادی که به رونق تولید کمک کنند؛ حمایت می کند و زمینه مشارکت آن ها در طرح های بزرگی مانند طرح گرمسیری را فراهم می کند.اوقات شرعی
آب و هوا