نسخه آزمایشی
Menu

معاون استاندار:

در مسائل حاشیه نشین ها، تمام دستگاهها پای کار باشند

معاون سیاسی امنیتی استانداري کرمانشاه با تاکید بر کار دغدغه مندانه و جدی دستگاهها در موضوع مناطق حاشیه نشین اظهار داشت: کرمانشاه به لحاظ مسائل مناطق حاشیه نشین یکی از استانهای خاص کشور است که رفع آن نیاز به کار جدی دارد.

به گزارش واحد خبر روابط عمومي و امور بين الملل استانداري؛ محمد ابراهیم الهی تبار در جلسه بررسی آسیب های محلات جعفرآباد و تپه فتحعلی خان کرمانشاه تصریح کرد:معتقد به توسعه از دورن جامعه هستم چرا که در توسعه از بالا به پائین، تغییر شاخص ها ماندگاری نخواهد داشت.

وی با بیان اینکه توانمندسازی مناطق حاشیه نشین اقدامی فیزیکی و انسانی است افزود: اگر مشکلات این مناطق باور و چاره جویی نشود آسیب اش به مناطق درون جامعه کشیده خواهد شد.

الهی تبار با تاکید بر تغییر در شیوه تصمیم گیری ها ودر اولویت بودن مناطق حاشیه نشین اظهار داشت: تمامی دستگاهها یاری گر دفاتر تسهیل گری باشند و این دفاتر نقش هدایت گری خود را پیش بگیرند.

معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداري کرمانشاه همچنین گفت: با احصا اقدامات لازم  و تعیین شاخص ها برای مناطق حاشیه نشین، دستگاهها را مکلف به انجام ماموریت ها خواهند شد.

الهی تبار با بیان اینکه موضوع مناطق حاشیه نشین نیاز به ورود تمام ظرفیت حاکمیتی دارد تاکید کرد: با استفاده از تجارب دنیا و دیگر استانها کار رسیدگی به مسائل این مناطق موثرتر پیش می رود.اوقات شرعی
آب و هوا