نسخه آزمایشی
Menu

مهندس بازوند:

ساخت قطعات خودروهای تولیدی سایپا توسط جوانان کرمانشاهی‌ مایه‌افتخار است


مهندس بازوند استاندار کرمانشاه صبح یکشنبه ۲۰ بهمن ماه ۹۸ در حاشیه مراسم بهره برداری از طرح‌های توسعه‌ای دو پروژه شرکت کاشی بیستون‌ و محورسازان زاگرس که با حضور مهندس علی اوسط هاشمی معاون وزیر تعاون کار و رفاه اجتماعی و رئیس سازمان فنی و حرفه‌ای کشور برگزار شد؛ اظهار داشت: پروژه توسعه کاشی بیستون یک طرح بسیار بزرگ است که در راستای ایجاد ظرفیت‌های شغلی جدید و همچنین توسعه صادرات استان به بهره‌برداری رسید.

وی ادامه داد: طرح توسعه محور سازان نیز از جمله طرح‌های ارزشمند استان محسوب می‌شود. خوشبختانه در سال رونق تولید شاهد هستیم جوانان کرمانشاهی بسیاری از قطعات مورد نیاز خودروهای گروه تولیدی سایپا را در این مجموعه تولید می‌کنند که کار بسیار ارزشمندی است و به آن افتخار می‌کنیم.

استاندار کرمانشاه ادامه داد: خوشبختانه در سفر اخیر مدیران عامل بانک‌ها، توافق نامه‌ای در برگیرنده ۱۲۰ طرح با  ۳۶۵۰ میلیارد تومان تنظیم شد.

مهندس بازوند تاکید کرد: این توافق نامه‌ها زمینه‌ای را فراهم کرده‌اند تا بتوانیم از طرح‌های توسعه‌ای و اشتغال‌زا حمایت کنیم و مشکلات آن‌ها را مرتفع کنیم.

وی در ادامه با بیان این مطلب که طرح های به بهره برداری رسیده در سال جاری از لحاظ اعتباری در مقایسه با سال گذشته از یک افزایش چشمگیر برخوردار هستند در ادامه عنوان کرد: امسال ۱۱۶۲ پروژه با اعتبار ۱۰ هزار و ۲۸۲ میلیارد تومان در حوزه‌های عمرانی و اقتصادی به بهره برداری رسیدند و یا عملیات اجرایی آن‌ها آغاز شد.

مهندس بازوند خاطرنشان کرد: این طرح‌ها علی‌رغم محدودیت‌های اقتصادی کشور و تحریم‌های گسترده دشمنان اتفاق افتاده است.

__
♻ روابط عمومي و امور بين الملل استانداري كرمانشاه