نسخه آزمایشی
Menu

استاندار کرمانشاه:

شهر کرمانشاه تبدیل به یک کارگاه بزرگ عمرانی شده است


استانداركرمانشاه گفت: شهر کرمانشاه تبدیل به یک کارگاه بزرگ عمرانی شده است.

به گزارش پايگاه اطلاع رساني استانداري كرمانشاه؛ "هوشنگ بازوند" صبح دوشنبه در حاشیه بازدید از پروژه های عمرانی شهر کرمانشاه؛ در جمع خبرنگاران گفت: پروژه های تقاطع غیر همسطح سردار شهید سلیمانی، تله کابین تاق بستان و معبر جدید کیهان شهر سه پروژه بزرگ و ماندگار برای کرمانشاه هستند.

وی افرود: بی گمان این پروژه ها به رفاه و آسایش شهروندان کرمانشاهی، توسعه بیشتر کلانشهر کرمانشاه و رونق گردشگری در استان بسیار کمک می کنند.

مدیر ارشد استان عنوان کرد: تقاطع غیر همسطح سردار شهید حاج قاسم سلیمانی یک پروژه بزرگ است که به روان شدن ترافیک در ورودی شرقی استان کمک می کند.

وی ادامه داد: پروژه مهم تله کابین تاق بستان نیز به عنوان آرزوی دیرینه مردم کرمانشاه، پس از ۲۰ سال اجرایی می شود. همچنین معبر جدید کیهانشهر نقشی بسیار مهم در تسهیل تردد شهروندان ساکن شرق شهر کرمانشاه خواهد داشت.

استاندار کرمانشاه عنوان کرد: هر چند با توجه به تحریم های ظالمانه آمریکا، منابع اعتباری کشور محدود هست ولی خوشبختانه این شرایط دشوار اقتصادی، خللی در روند اجرایی پروژه های کلان عمرانی شهر کرمانشاه ایجاد نکرده‌است.

وي ادامه داد: شهرداری کرمانشاه به شکل گسترده‌ای پروژه آسفالت و پیاده رو سازی در سطح شهر کرمانشاه را با شتاب مناسب در دست اجرا دارد که این کار موجب رضایت شهروندان شده است.

بازوند ادامه داد: شهرداری کرمانشاه در مقایسه با شهرداری های دیگر استان ها بسیار فعال تر است و شهر به یک کارگاه عملیاتی عمرانی شهری تبدیل شده است.

 وی افزود: شهردار کرمانشاه یک مدیر عملگرا، جهادی و پای کار است و علی‌رغم چالش های اقتصادی موجود فعالیت های عمرانی در شهر نه تنها کمتر نشده بلکه بسیار پررنگ هم شده است.