نسخه آزمایشی
Menu

معاون سياسي و امنيتي استاندار کرمانشاه:

فرمانداران مناطق زلزله زده مسایل بهداشتی را بايد به عنوان يك اولويت دنبال كنند


معاون سياسي و امنيتي استاندار کرمانشاه گفت: فرمانداران مناطق زلزله زده بايد رسيدگي و ساماندهي مسایل بهداشتی را بايد به عنوان يك اولويت كاري دنبال كنند.

به گزارش واحد خبر اداره كل روابط عمومي و امور بين الملل استانداري محمدابراهیم الهی تبار در جلسه کارگروه سلامت استان در استانداری با تاكيد بر تعیین تکلیف نواقص و مشکلات موجود در مناطق زلزله زده تاکید کرد و افزود: هر دستگاهی باید نسبت به رفع مشکلات موجود در این مناطق اقدام کند.
وی با بیان اینکه اقدام های بسیار خوبی در مناطق زلزله زده استان انجام شده و نمي توان منکر آن ها شد، گفت: فرصت کوتاهی تا زمان گرم شدن هوا داریم که باید در این فرصت نسبت به جمع آوری نخاله های ساختمانی و زباله ها و هدایت فاضلاب به شبکه اقدام کنیم.
معاون سیاسی و امنیتی استانداری کرمانشاه در ادامه سخنان خود فرمانداران را ناظر بر اقدام های دستگاه ها در مناطق زلزله زده دانست و گفت: باید مسایل و مشکلات این مناطق به شكل دقيقي توسط فرمانداران گزارش شود تا نسبت به رفع آن اقدام کنیم.
الهی تبار، همچنین از شهردار سرپل ذهاب خواست بدون هماهنگی شرکت آبفا اجازه نصب سرویس بهداشتی و حمام سیار را در سطح شهر ندهند.
وی تاکید کرد: شهرداری باید نظم را به شهر سرپل ذهاب برگرداند و این سرویس های بهداشتی و حمام های سیار در جایی نصب شود که امکان جمع آوری فاضلاب وجود داشته باشد.
وی همچنین از بنیاد مسکن خواست هرچه سریعتر نخاله های ساختمانی در سطح شهرها و روستاهای مناطق زلزله زده را جمع آوری کنند.اوقات شرعی
آب و هوا