نسخه آزمایشی
Menu

نماينده و بازرس ويژه استاندار:

هدف بسيج جهاد در راه خدا و گسترش حاكميت قانون خدا در جهان است


نماينده و بازرس ويژه استاندار گفت: هدف بسيج نگهباني از انقلاب اسلامي و دستاوردهاي آن و جهاد در راه خدا و گسترش حاكميت قانون خدا در جهان است.

به گزارش واحد خبر اداره كل روابط عمومي و امور بين الملل استانداري؛ جعفر همتي امروز در همايش باشكوه بسيجيان حوزه كارمندي امام موسي كاظم (ع) كه با حضور معاون سياسي و امنيتي استانداري و فرمانده سپاه نبي اكرم(ص) استان كرمانشاه در سالن تدبير استانداري برگزار شد، از همه بسيجيان اين حوزه در آمادگي كامل براي برقراري امنيت و اقتدار بيشتر نظام در مواجهه با اشرار طي هفته اي گذشته تشكر مي كنيم.

وي بيان داشت: هر جايي كه به حضور بسيجيان براي اقتدار و بالندگي هر چه بيشتر نظام در تمامي صحنه ها نياز بوده اين عزيزان با دلبستگي و تعصب براي انقلاب اسلامي جانفشاني و ايثارگري كرده اند.

وي با بيان اينكه 209 نفر كارمند بسيجي در استانداري داريم كه 60 درصد از اين تعداد عضو بسيج فعال هستند، ادامه داد:در مجموع اين حوزه كه شامل ديگر ادارات و كارخانجات مي شود 810 نفر عضو آن هستند كه اين عزيزان همواره براي دفاع از انقلاب و نظام عمل مي كنند.

وي با اشاره به فرمايش حضرت امام خميني(ره) مبني بر اينكه از خدا مي خواهم تا با بسيجيانم محشور گرداند، گفت: اين جمله افتخاري بزرگ براي بسيجيان است كه چنين شخصيت بزرگي از خدا مي خواهد كه با بسيجيان محشور شود.

نماينده و بازرس ويژه استاندار در ادامه به ديدار رهبر معظم انقلاب اسلامي با كارآفرينان طي چند روز اخير اشاره كرد و گفت: مقام معظم رهبري در اين ديدار نكات و تذاكراتي مهم از جمله آمادگي كامل براي حضور در ميادين سخت و نيمه سخت، تقويت ارتباط با مساجد، داشتن راهبرد و تاكتيك، غافگيرنشدن از دشمن  و... داشتند كه ما بايد به اين نكات توجه ويژه داشته باشيم.

وي گفت: همچنين حضرت آيت ا... خامنه اي(مدظله العالي) در گام دوم انقلاب نكات برجسته و مهمي ايراد كردند كه ما به عنوان بسيجي وظيفه داريم اين رهبرد اساسي نظام را مورد مطالعه قرار دهيم كه فرمانده معزز كل قوا از ما بسيجيان چه انتظارتي دارند؟

همتي با بيان اينكه وظيفه بسيجيان دفاع ابدي از نظريه انقلاب اسلامي است، افزود: در  اين گام دوم به موضوعاتي همچون مديريت جهادي، اعتقاد به اصل ما مي توانيم، ايستادگي در مقابل زورگويان، معنويت، اخلاق، علم و پژوهش، استقلال و آزادي، عزت ملي و ... توجه شده كه همه موظف به مطالعه دقيق اين گام دوم انقلاب هستيم.

وي با بيان اينكه ساختار بسيج نهادي است كه تحت فرماندهي مقام معظم رهبري مي باشد و هدف آن نگهباني از انقلاب اسلامي و دستاوردهاي آن و جهاد در راه خدا و گسترش حاكميت قانون خدا در جهان است، گفت: مكتبي بودن، اطاعت از ولايت فقيه، اخلاق، تواضع و فروتني، غيرت ديني، حسن خلق، شجاعت، مردمي بودن و شهادت طلبي از جمله خصايص بسيجيان است.