نسخه آزمایشی
Menuپاسخگویی مدیر عامل شرکت پخش فرآورده های نفتی استان کرمانشاه از طریق سامانه تلفنی 111


مدیرکل دفتر مدیریت عملکرد، بازرسی و امور حقوقی استانداری گفت: برنامه ارتباط مردم با مسئولین در بستر سامد، سه شنبه با حضور مدیر عامل شرکت پخش فرآورده های نفتی استان کرمانشاه در سامانه 111 برگزار خواهد شد.

به گزارش پايگاه اطلاع رساني استانداري كرمانشاه؛ حجت الاسلام والمسلمین عزیزی افزود: در راستاي اجراي نظام نامه مديريت ارتباطات مردمي در بستر سامد(سامانه اكترونيكي ارتباط مردم و دولت) و تاكيدات مهندس بازوند استاندار محترم مبني بر تسريع در انتقال مشكلات و نظرات مردم به مديران مربوطه و پاسخگويي به درخواست ها و مشكلات هم استان هاي محترم، برنامه ارتباط مردم با مسئولین در بستر سامد، سه شنبه با حضور مدیر عامل شرکت پخش فرآورده های نفتی استان کرمانشاه  در مرکز سامد برگزار خواهد شد.

 وي اظهار داشت: مردم شریف استان می توانند روز سه شنبه مورخه 1399/06/25 از ساعت 10 الی 12 از طریق شماره تماس 111 مسائل و مشکلات خود را مطرح نمایند.

 وی افزود: سامد (سامانه الکترونیکی ارتباط مردم و دولت) سیستم ارتباطی موثری میان مردم و مسئولان بوده که از طریق این سامانه هم استانی های گرامی می توانند براحتی و بدون مراجعه حضوری درخواست ها و مشکلات خود را با مسئولین استان مطرح و پیگیری نمايند.