نسخه آزمایشی
Menu

مديركل دفتر جذب و حمايت از سرمايه گذاري استانداري:

بهبود روند پرداخت تسهيلات قرض الحسنه به مددجويان


مديركل دفتر جذب و حمايت از سرمايه گذاري استانداري گفت: روند پرداخت تسهيلات قرض الحسنه به مددجويان كميته امداد امام خميني(ره) و بهزيستي بايد افزايش پيدا كند و روند فعلي به هيچ عنوان قابل قبول نيست.

به گزارش واحد خبر روابط عمومي و امور بين الملل استانداري؛ شريف خسروي در جلسه تبصره ماده 16 "موضوع پرداخت تسهيلات قرض الحسنه ويژه مددجويان كميته امداد و بهزيستي استان" با بيان اينكه سرعت كار در پرداخت اين تسهيلات بايد افزايش پيدا كند، اظهار داشت: افزایش سرعت پرداخت تسهيلات قرض الحسنه به مددجويان يك تكليف ملي است و بانك هاي ذيربط در پرداخت اين تسهيلات تا پايان سال بايد به گونه اي عمل كنند كه جبران اقدامات گذشته در اين مدت شود.

وي تاكيد كرد: بانك ها بايد با تلاش و پيگيري مستمر طوري عمل كنند كه تا پايان دي ماه سالجاري شاهد پرداخت 80 درصدي اين تسهيلات به مددجويان استان باشيم و در غير اينطورت بانك كم كار بايد پاسخگو باشد.

مديركل دفتر جذب و حمايت از سرمايه گذاري استانداري تصريح كرد: ما موضوع پرداخت تسهيلات به مددجويان را با نگاه حاكميتي دنبال مي كنيم و هيچ گونه قصور و كوتاهي را در اين زمينه پذيرا نيستيم زيرا يك تكليف است كه بانك ها بايد سرعت خود را براي پرداخت افزايش دهند.

وي همچنين با اشاره به مصوبات انجام شده براي قبول كردن يك ضامن جهت پرداخت تسهيلات قرض الحسنه به مددجويان گفت: اين موضوع با حضور مسئولين استانداري به تصويب رسيده و بانك ها مكلف به اجراي آن هستند.