با متخلفان حوزه گرانفروشی در جوانرود برخورد می شود

🔻معاون فرماندارجوانرود گفت :هیچ واحدصنفی حق ندارد نسبت به افزایش خود سرانه قیمت ها اقدام کند،با عاملان افزایش قیمت ها برخورد می شود.

🔹کمال شهسواری روز چهارشنبه درجلسه ستادتنظیم بازارشهرستان جوانرود افزود: گشت های مشترک ادارات و بازرسی از سطح اصناف شهرستان افزایش پیدا می کند و بازرسان اتاق اصناف، تعزیرات حکومتی و اداره صمت به صورت روزانه بازار را رصد می کنند.

وی اظهارداشت :با توجه به این که بیشترین حمل و نقل کالا از طریق خودروهای دیزلی با سوخت گازوئیل انجام می‌شود؛ بنابراین قیمت در کالا و خدمات نباید افزایش یابد و تمام اتحادیه‌های صنفی ملزم به رعایت قیمت‌های مصوب گذشته هستند.

🔸رئیس اداره صنعت ، معدن و تجارت شهرستان جوانرود نیز در ارتباط با نگرانی مردم در خصوص پیامدهای ناشی از افزایش قیمت بنزین گفت:  از هفته گذشته تاکنون 250 مورد بازرسی و 8 مورد گشت مشترک از واحدهای صنفی این شهرستان انجام گرفته است .

مهدی رحمانی افزود: در یک ماه گذشته نیز 750 مورد بازرسی از واحدهای صنفی جوانرود انجام گرفته ودراین راستا برای 21 واحد صنفی متخلف پرونده تشکیل شده است.

وی اظهارداشت : در یک ماه گذشته نیز از سوی اتاق اصناف 210 مورد بازرسی از واحدهای صنفی این شهرستان به عمل آمده وبرای 23 واحد صنفی متخلف تشکیل پرونده شده است.

رحمانی با بیان اینکه به غیر ازگوجه فرنگی و برنج در بازارکمبودی وجود ندارد خاطرنشان کرد : تاکنون 20 تن برنج جذب و 25 تن برنج دیگر درحال جذب است.

🔻وی اظهارامیدواری کرد : در روزهای آینده با توجه به اینکه برنج زیادی وارد شهرستان می شود شاهد کاهش قیمت برنج در شهرستان جوانرود خواهیم بود.

نظارت برآژانس ها ومسافربرهای بین شهری ، نظارت بر فروشگاههای عمده و انبارها ، رصد روانه کالاها و اعلام کمبود به استان ، افزایش گشت ها و بررسی فاکتورها برای پیشگیری از تخلفات از مهمترین مصوبات این نشست بود.فرماندار
اوقات شرعی
آب و هوای جوانرود