نشست فرماندار با نمایندگان شورای دانش آموزی در آستانه یوم الله سیزدهم ابان ماه

نشست صمیمی فرماندار با نمایندگان شورای دانش آموزی و مدیریت آموزش و پرورش در فرمانداری این شهرستان برگزارشد.

فرماندار جوانرود با تبریک ماه ربیع الاول دانش آموزان را به شرکت گسترده در راهپیمایی یوم الله 13 ابان دعوت کردو گفت : باید از ظرفیت دانش آموزان  برای بالا بردن سطح آگاهی جامعه در موضوعات مختلف استفاده کرد.

  رستگاریوسفی افزود: هریک از این دانش آموزان می توانند یک سفیر باشند که اگر آموزش های لازم پیرامون موضوعات مختلف به آنها داده شود، خواهند توانست در موضوعات مختلف جامعه را در رسیدن به شاخص های توسعه یاری دهند.

وی به مشکلات حوزه آموزش و پرورش اظهارداشت : از تمامی ظرفیت ها از جمله خیرین فرهنگی و مدرسه ساز کمک گرفته و خواهیم گرفت .

یوسفی به مشکلات حوزه ورزش نیز اشاره و یاد آورشد: امسال  برای تعمیر و باز سازی  فضا ها و امکان ورزشی این شهرستان  سه میلیارد و 162 میلیون تومان هزینه شده است .

مدیر آموزش و پرورش جوانرود نیز به هوشمند سازی مدارس اشاره کرد وگفت : تاکنون 200 کلاس  درس  درمدارس این شهرستان هوشمند سازی شده است .

محمود داوودی زاده به موفقیت دانش آموزان در زمینه های مختلف اشاره کرد و افزود: این موفقیت مرهون زحمات دانش آموزان واولیای آنان و دلسوزی معلمان و مربیان است.

یادآور می شود : در ابتدای این نشست نمایندگان شورای دانش آموزی مدارس شهرستان جوانرود به بیان مسائل و مشکلات مدارس خود پرداختند.فرماندار
اوقات شرعی
آب و هوای جوانرود