تقدیر فرماندار کنگاور از اعضا ستاد مدیریت بحران این شهرستان

تقدیر فرماندار از اعضای ستاد مدیریت بحران شهرستان


دکتر خزایی از اعضای ستاد مدیریت بحران در بارندگی اخیر تقدیر کرد

تقدیر فرماندار کنگاور از اعضا ستاد مدیریت بحران این شهرستان

جلسه ستاد مدیریت بحران کنگاور به ریاست دکتر خیراله خزایی تشکیل شد.
خزایی در این جلسه با اشاره به بارش برف و برودت شدید هوا در اوائل هفته قبل گفت:
همزمان با آغاز بارش برف در ساعات پایانی جمعه شب هفته قبل که با برودت بسیار شدید هوا نیز همراه شد ، نیروهای راهداری با به کارگیری تمام تجهیزات و ادواتی که از قبل و با آغاز عملیات زمستانی در راههای شهرستان مستقر شده اند ، عملیات برف روبی و نمک پاشی را آغاز کردند.
وی با اشاره به این که حدود چهارصد کیلومتر راه اصلی ، فرعی و روستایی در حوزه شهرستان وجود دارد گفت:
قسمتی از بزرگراه کربلا که در محدوده شهرستان کنگاور واقع شده با وجود دو گردنه بیدسرخ و کجاوه شکن ، در روزهای اوج ترافیک شاهد بیست هزار واحد تردد خودرویی است.
رییس مدیریت بحران کنگاور با تاکید بر این که نظر به اهمیت این محور ، عمده نیروی راهداران در اولین ساعات بارش برف، صرف بازنگاه داشتن این مسیر شد افزود :
به همت همه عوامل ستاد مدیریت بحران ، علاوه بر جلوگیری از بسته شدن گردنه های شهرستان ، تمام راههای اصلی، فرعی و روستایی قبل از صبح روز بعد بازگشایی شد.
خزایی تعطیلی و تاخیر بازگشایی مدارس که در پی سرما و یخبندان اتفاق افتاد را هم از اقدامات مناسب در جهت حفظ سلامت دانش آموزان دانست و گفت :
اقدام شهرداری در پاکسازی معابر - باتوجه به گستردکی کار و کمبود نیرو و تجهیزات - و نیز آمادگی مناسب هلال احمر و راهداری در تجهیز راهدارخانه و چند مسجد سطح شهر برای اسکان مسافران در راه مانده هم ، قابل تقدیر است.اوقات شرعی
آب و هوا