نسخه آزمایشیآمار طلاق در شهرستان کرمانشاه ۲۰ درصد کاهش یافت


فرماندار کرمانشاه اعلام کرد که آمار طلاق در این شهرستان از ابتدای سال‌جاری تا پایان آذرماه نسبت به مدت مشابه سال قبل ۲۰ درصد کاهش داشته است.

روز دوشنبه در نشست بررسی اطلاعات آماری شهرستان که در فرمانداری کرمانشاه برگزار شد، اظهارداشت: براساس اطلاعات اعلام شده از سوی اداره کل ثبت احوال استان، از ابتدای سال جاری تا پایان آذر ماه  ۱۵ هزار و ۱۶ مورد طلاق در مرکز استان ثبت شده است.

وی افزود: همچنین در این مدت در شهرستان کرمانشاه پنج هزار و ۸۰۸ مورد ازدواج ثبت شده است که نسبت به مدت مشابه سال قبل ۱۰ درصد کاهش یافته است.

فرماندار کرمانشاه به آمار میزان تولد در این شهرستان نیز اشاره کرد و گفت: در ۹ ماه سپری شده از امسال ۱۰ هزار و ۵۱۹ مورد تولد در مرکز استان ثبت شده است که نسبت به مدت مشابه سال قبل حدود ۲ درصد کاهش دارد.

رنجبر به وضعیت صدور کارت ملی هوشمند در مرکز استان نیز اشاره کرد و گفت: تاکنون ۹۰ درصد جمعیت شهرستان یا کارت ملی هوشمند خود را دریافت کرده اند و یا در انتظار دریافت آن هستند.

وی افزود: براساس آمارها تاکنون ۶۶۹ هزار و ۸۱۰ کارت ملی هوشمند برای ساکنان شهرستان کرمانشاه صادر شده است و ۸۰۸ هزار و ۳۲۰ نفر در انتظار برای دریافت کارت ملی هوشمند خود هستند.

فرماندار کرمانشاه در پایان این نشست بررسی دقیق اطلاعات آماری را بسیار مهم دانست و گفت: به منظور مدیریت بهتر و اتحاذ تصمیم های درست باید داده های آماری شهرستان با دقت استخراج و تحلیل شود.اوقات شرعی
آب و هوا