نسخه آزمایشی

معاون سیاسی امنیتی فرماندار کرمانشاه عنوان کرد:

جلسه شورای سالمندان کرمانشاه


برای رفاه سالمندان در همه مکانها خصوصاً معابر و مکانهای عمومی باید فرهنگ‌سازی شود، الزامی است برای بهتر زندگی کردن این گروه، در کلیه مکانها سطح یکسان معابر و پیاده رو ها رعایت شود. همیشه و همه جا حق با عابر پیاده است.

معاون سیاسی امنیتی فرماندار کرمانشاه عنوان کرد:

برای رفاه سالمندان در همه مکانها خصوصاً معابر و مکانهای عمومی باید فرهنگ‌سازی شود، الزامی است برای بهتر زندگی کردن این گروه، در کلیه مکانها سطح یکسان معابر و پیاده رو ها  رعایت شود. همیشه و همه جا حق با عابر پیاده است.

 دکتر سیروس خانی «معاون سیاسی امنیتی فرماندار کرمانشاه» امروز سه شنبه در جلسه شورای سالمندان کرمانشاه با مباحث و تبادل نظر در خصوص امکانات هر چه بیشتر سالمندان برای زندگی سالمندی «ایجاد فضای سبز مناسب و...» در سالن جلسات فرمانداری برگزار شد با اشاره به آیات قرآن کریم اظهار داشت: انسان دنیا می آید، کودکی و جوانی را پشت سر می گذارد و به دوران سالمندی می‌رسد و اگر خدا یاری کند هر شخصی این دوران را سپری کند نیاز به حمایت خانواده و ارگانها دارد تا دوران سالمندی با آرامش و آسایش بیشتری سپری شود.

خانی افزود: بایستی برای رفاه آنها در همه مکانها خصوصاً معابر و مکانهای عمومی فرهنگ‌سازی شود، سالمندان در تردد بیرون از منزل شهرداری، بهزیستی و دیگر ارگانها در مقابل این عزیزان وظایفی دارند، الزامی است برای بهتر زندگی کردن این گروه در کلیه مکانها سطح یکسان معابر و پیاده رو ها رعایت شود.

معاون سیاسی امنیتی فرماندار در ادامه با اشاره به نگاه متفاوت شهید سلیمانی به انسانها، گفت: مردم شهید سلیمانی را دوست دارند، شهید حاج قاسم سلیمانی جامعه را خانواده می دانست و نگاه ایشان به مردم خصوصاً سالمندان متفاوت بود، این شهید با نگاه متفاوتش در قلب همه مردم جا دارد.

وی بهزیستی را متولی رفاه عابرین خصوصاً سالمندان دانست و ابراز داشت: بهزیستی، مرکز بهداشت و ... اگر متوجه شدند.

 

🔸 معابر عمومی دارای نقصی است برای عبور و مرور پیاده رو خصوصاً سالمندان می توانند به مراجع قضایی شکایت کنند، چرا باید شهرداری مجوز ساخت یا نقص را صادر کند، سطح یکسان سازی معابر و پیاده رو ها بایستی رعایت شود، همیشه و همه جا حق با عابر پیاده است.اوقات شرعی
آب و هوا