نسخه آزمایشی

رنجبر فرماندار کرمانشاه :

جلسه عصر روز گذشته(23 دی) شورا در فرمانداری به دلیل غیبت برخی اعضا، برگزار نشد

 فضل الله رنجبر فرماندار کرمانشاه در گفت و گو با ایسنا با اشاره به عدم تشکیل جلسه عصر روز گذشته(23 دی) شورا در فرمانداری به دلیل غیبت برخی اعضا، گفت: این جلسه به دلیل غیبت چهار نفر از اعضای شورای شهر کرمانشاه تشکیل نشد.

رنجبر اضافه کرد: هر نوع غیبت یا ترک جلسات شورا از سوی اعضای شورای شهر تضییع حقوق عامه مردم بوده و تخلفات اعضا در این مورد باید در اولین جلسه رسمی شورا مطابق آیین نامه داخلی شوراها بررسی و به فرمانداری گزارش شود و پس از آن اقدامات قانونی شامل گزارش تخلفات به هیئت حل اختلاف شوراهای استان از طریق فرمانداری به عمل خواهد آمد.

فرماندار کرمانشاه با اشاره به مکاتبه با شورای شهر برای تشکیل جلسات شورا، گفت: در این نامه که امروز(24 دی)نوشته شده، از شورای شهر کرمانشاه خواسته شده تا قبل از پایان دی ماه نخستین جلسه رسمی را تشکیل داده و گزارش لوایح و طرح‌ها را منعکس کنند.

رنجبر سپس بر ضرورت تشکیل جلسات شورای شهر کرمانشاه برای رسیدگی به امور شهر تاکید کرد و ادامه داد: لوایح و طرح ها برای توسعه، عمران و آبادانی و حل مشکلات عامه مردم است و اعضای شورای شهر بر اساس عهدی که با مردم بسته‌اند موظف هستند از هر نوع فرصت سوزی و به حاشیه بردن جلسات شورای شهر اجتناب کنند.

وی امه داد: خدمت به مردم به ویژه در این شرایط سخت اقتصادی عبادت است و هر نوع کوتاهی ، قصور و فرصت سوزی اعضای شورای شهر گناهی نابخشودنی است.

رنجبر تصریح کرد: قطعا عملکرد اعضای شورای شهر کرمانشاه در هیئت های اجرایی و نظارت شهرستان در تایید صلاحیت کاندیداها در انتخابات آتی شورا مدنظر قرار خواهد گرفت.رنجبر در ادامه اشاره ای هم به عدم حضور شهردار کرمانشاه در جلسات شورا داشت و گفت: بارها اعلام شده شهردار باید در جلسات شورای شهری که از ایشان دعوت می شود، حضور داشته باشد و شورای شهر باید هر نوع کوتاهی در این خصوص را به فرمانداری گزارش کند.اوقات شرعی
آب و هوا