نسخه آزمایشیدیدار رو در روی مردم با فرماندار کرمانشاه


فرماندار کرمانشاه در ادامه ملاقات‌های مردمی روز دوشنبه چهارم بهمن با جمعی از مردم این شهرستان دیدار و به مسایل و مشکلات آنها رسیدگی کرد.

رسیدگی به مشکلات معیشت و اشتغال، آسفالت معابر، جمع آوری معتادان متجاهر، افزایش کیفیت پخت نان، رفع مشکل صدور مجوز ساخت و ساز مسکونی و واحد تولیدی، رفع مشکل ضمانت بانکی و کمک هزینه درمانی مهمترین مسایلی بود که ملاقات کنندگان با فضل الله رنجبر در میان گذاشتند.
جدا کردن یارانه یک خانم و ۲ فرزندش از شوهر زندانی اش، پرداخت تسهیلات اشتغال به یک مرد میانسال، رفع مشکل صدور مجوز یک کارگاه بلوک زنی، تهیه نهاده دامی برای یک خانواده عشایر، پرداخت وام قرض الحسنه به یک خانوار ۶ نفره بی بضاعت، رفع مشکل ضمانت تسهیلات یک زن کارآفرین و مشکل آسفالت معابر شهرک صادقیه کرمانشاه از دیگر مسایلی بود که امروز فرماندار کرمانشاه به آنها رسیدگی و دستورات لازم را برای رفع آنها صادر کرد.

یکی از افراد ملاقات کننده امروز یک پیرزن زیرپوشش کمیته امداد بود که به خاطر ضمانت یارانه و مستمری او قطع شده بود و در وضعیت سخت معیشتی قرار داشت که فرماندار کرمانشاه طی نامه‌ای به رییس بانک کشاورزی استان خواستار مساعدت در حق او شد.

پاسخگویی و ارتباط با مردم یک اصل مهم کاری است

فضل‌الله رنجبر در پایان دیدار مردمی با اشاره به اینکه هر دوشنبه این دیدارها انجام می‌شود، اظهار داشت: فلسفه انقلاب اسلامی حرمت گذاشتن، دوست داشتن و خدمتگزاری به مردم است و این نوع ارتباطات باید در همه ادارات کرمانشاه هم باشد تا فاصله مردم با مسوولان زیاد نشود.

وی پاسخگویی به مردم را یک اصل مهم کاری برشمرد و ادامه داد: مردم در این دیدارها دردها و مشکلات خود را مطرح می‌کنند و آشنایی با این مشکلات و داشتن اطلاعات لازم به برنامه‌ریزی و اخذ تصمیمات درست و منطقی کمک شایانی می‌کند.

فرماندار کرمانشاه، بر تکریم ارباب رجوع و اصل پاسخگویی تاکید کرد و در خصوص نوع مشکلات مردم هم گفت: بیشتر مراجعان ما دارای بیماری صعب‌العلاج، دارای مشکلات مالی، بیکاری، مشکلات یارانه، معیشتی و مسکن روستایی هستند که در حد توان برای رفع آنها تلاش می‌کنیم.اوقات شرعی
آب و هوا