نسخه آزمایشی

فرماندار کرمانشاه:

مشکلات با تضعیف دولت حل نمی‌شود

باید همه ارکان کشور برای حل مشکلات، دولت را حمایت کنند زیرا با توجه به رهنمودهای مقام معظم رهبری، تضعیف دولت نه تنها شایسته نیست بلکه خیانت به آرمان‌های والای شهداست.
او ایجاد یاس و ناامیدی در میان مردم را خواست دشمنان دانست و گفت: برای حل مشکلات تلاش مضاعف و تکریم مردم بسیار ضروری است و دولت هم مصمم به پیگیری و حل مشکلات است.
رنجبر اختصاص تسهیلات اشتغالزایی پایدار روستایی و عشایری را گام مهمی برای فعال کردن بخش عمومی و خصوصی با هدف کارآفرینی و افزایش درآمد و ایجاد اشتغال عنوان کرد.
او اظهار داشت: دولت تدبیر و امید خدمات ارزشمند و قابل قبول به روستاها ارائه داده و توجه خوبی نسبت به حل مشکلات و عمران و آبادانی در آنها داشته است که این خدمات با حمایت های استاندار و مدیران دولت تدبیر و امید و نمایندگان کرمانشاه در مجلس ادامه دارد.
فرماندار کرمانشاه به عملیات گازرسانی به روستاهای مرکز استان اشاره و اظهار کرد: به عنوان نمونه از 67 روستای دارای سکنه بخش بیلوار 60 روستا گازرسانی شده و گازدار شدن هفت روستا نیز در دست اقدام است؛ افزایش اراضی آبی کشاورزی این بخش به 14 هزار هکتار و تاسیس شهرداری قلعه برای خدمات رسانی بهتر به مردم دیگر اقدام ها در دستور کار در این منطقه است.اوقات شرعی
آب و هوا