نسخه آزمایشی

رنجبر فرماندار کرمانشاه:

کمیسیون ماده 100 شهرداری کرمانشاه دوباره فعال شد

اختلاف نظرهایی در میان اعضای کمیسیون ماده 100 شهرداری کرمانشاه به ویژه اعضای شهرهای شهر وجود داشت که با تاکید استاندار کرمانشاه و پیگیری فرمانداری، شهرداری و مدیرکل دفتر فنی استانداری مذاکراتی صورت گرفت و مشکل رفع شد.
به گفته او 'هم اکنون اعضای شورای شهر در جلسات کمیسیون ماده 100 حضور پیدا می‌کنند و مشکل خاصی در رسیدگی به پرونده‌ها وجود ندارد.'
رنجبر افزود: همچنین قرار است جلسات مشترکی با حضور مدیرکل دفتر فنی استانداری، بنده و نماینده شهرداری برای ایجاد تفاهم و رفع نواقص و مشکلات مطرح شده در صدور آرای کمیسیون ماده 100 برگزار شود.
یکی از مهمترین انتقادات برخی از اعضای شورای شهر کرمانشاه به نحوه مواجهه کمیسیون ماده 100 با تخلفات ساخت و ساز این است که ساخت حداکثر 60 درصد مساحت ملک جوابگوی نیاز شهروندان نیست و این سقف باید افزایش پیدا کند در غیر این صورت تخلفات روز به روز بیشتر خواهد شد.
فرماندار کرمانشاه با بیان اینکه ملاک ما قانون است، در این باره گفت: نظر دوستان منتقد این است که آرای کمیسیون ماده 100 وحدت رویه و همسویی داشته و در یک مدار تعریف شده باشد که این موضوع در جلسات پیشرو مطرح و بررسی می شود.
به گفته او، در باره سایر موارد و انتقادات مطرح شده هم ملاک و معیار کمیسیون ماده 100 قانون است و نمی توان غیر از آن برخورد کرد.
رنجبر در پایان تاکید کرد که همه ما موظف هستیم که امورات مردم را معطل نگذاریم و با جدیت آن را پیگیری کنیم و اگر مشکلی هم وجود دارد با مذاکره، هم فکری و تشکیل جلسات آن را حل کنیم.اوقات شرعی
آب و هوا