نسخه آزمایشی

فرماندار در جلسه هم اندیشی با روحانیون و ماموستایان ثلاث باباجانی

از ماموستایان و روحانیون شهرستان ثلاث باباجانی به دلیل همراهی و همدلی در تمامی زمینه ها تقدیر و تشکر می کنیم

فرماندار ثلاث باباجانی در جلسه هم اندیشی با روحانیون و ماموستایان ثلاث باباجانی: از ماموستایان و روحانیون شهرستان ثلاث باباجانی به دلیل همراهی و همدلی در تمامی زمینه ها تقدیر و تشکر می کنیم 

یداله شکری در این جلسه با تبریک ماه مبارک رمضان و فرارسیدن شب های مبارک قدر اظهار داشت : متاسفانه آیین های مذهبی با توجه به ورود ویروس نامبارکی به اسم کرونا به صورت جمعی به تعلیق درآمده است و همراهی ماموستایان و روحانیون با توصیه های پزشکی و مسئولین قابل تقدیر و تشکر است .

شکری گفت : با توجه به افزایش تعداد مبتلایان و لزوم رعایت مسایل بهداشتی درخصوص سلامتی مردم عزیز و نماگزاران ضروری است همچون گذشته عبادات روزانه جمعی برگزار نشود و ما به ناچار وظیفه داریم عبادات را به صورت فردی ادا کنیم .

 فرماندار شهرستان ثلاث‌باباجانی در ادامه بیان داشت : با رعایت پروتکل های بهداشتی و توجه به طرح فاصله گذاری هوشمند اجتماعی می توان سیر صعودی ویروس کرونا را می توان متوقف کرد .

این مقام مسئول گفت : تنها با رعایت و مراقبت های بهداشتی می توان جلوی این بیماری را گرفت و با این روش می توان به نقطه سفید دست یابیم و این امر مهم تنها با مشارکت و همدلی مردم در تمامی سطوح قابل تحقیق و اجرا است .

شکری خاطرنشان ساخت : با همراهی معتمدین ، نهادها و گروه های اجتماعی ، اصحاب رسانه و فعالین فضای مجازی و ... می توان جلوی گسترش این بیماری را گرفت .

فرماندار شهرستان ثلاث‌باباجانی در ادامه از خانواده های که بیماران کرونایی‌ دارند درخواست همکاری نمود و اظهار داشت: این بیماری ناخواسته است و عیب و عار نیست اما نباید خانواده ها با پنهانکاری موجب به خطر افتادن جان آدم های دیگری شوند و کسانی که به این بیماری مبتلا هستند نیازی به پنهانکاری ندارند و چه قانونی و چه شرعا جایز است مبتلایان و خانواده های آنان از هرگونه پنهانکاری و عدم توجه به نکات بهداشتی پرهیز کنند .

 شکری گفت : امروز نقش شما عزیزان ائمه جمعه و جماعت در جامعه با توجه به مقبولیت های اجتماعی و مذهبی اثرگذار است و شما عزیزان می توانید به عاملی مهم برای حفظ سلامت خود و دیگران باشید و جامعه و مسئولین نیز چنین انتظاری از شما با توجه به رسالت شما دارد .

فرماندار ثلاث باباجانی در پایان از عموم مردم ، روحانیون و ماموستایان ، اهالی رسانه و نهادهای مردمی و اجتماعی و ... برای ریشه کن کردن بیماری در این شهرستان درخواست و همراهی را داریم و در این راستا از تمامی آنها تقدیر و تشکر می نمایم .

 

 فرماندار
اوقات شرعی
آب و هوای ثلاث باباجانی