نسخه آزمایشی

در محل فرمانداری سرپلذهاب صورت گرفت؛

آئین تودیع معارفه رییس جدید کمیته امداد سرپلذهاب


معارفه علی اکرم منصوری بعنوان رئیس جدید کمیته امداد امام خمینی(ره) شهرستان با حضور مسئولین استانی و شهرستانی در محل فرمانداری سرپلذهاب صورت گرفت

به گزارش روابط عمومی فرمانداری سرپل ذهاب ؛ مهندس محبت جمالی نیا فرماندار سرپلذهاب در این مراسم‌ ضمن گرامیداشت هفته دولت و یاد و خاطره شهید رجایی وباهنر،نهادخدمات رسان کمیته امداد انقلاب اسلامی تشکلی زیباتر از سایرنهادهای خدمات رسان تشبیه کرد و گفت:به جهت اینکه این نهاد با دستان بنیانگذارانقلاب اسلامی بعد از انقلاب تاسیس شده است و لایه های آسیب نشناخته شده حوزه مستضعفین و محرومیت جامعه را در زمان حکومت قبل از انقلاب را پوشش امدادی داده و این مهم از اهمیت بسیاری برخورداراست.

 

وی ادامه داد:کمیته امداد شهرستان با مدیریت و پرسنل زحمتکش در زمان بحران زلزله خدمات دهی ویژه ای در بحث اسکان و نیازهای روزه مره با نگاه آتی نگری به جامعه هدف مددجویان داشتند و این رضایتمندی مددجویان نسبت به برنامه های کمیته امداد مشهود است.

 

فرماندار سرپلذهاب تاکید کرد: همه دست به دست هم در چالش های پیش رو برای پیشبرد برنامه و سیاست های کلان کمیته امداد در سطح کشور بیشترین خدمات به این لایه اجتماعی که قطعا محروم و زخم خورده اند داشته باشیم.

 

در پایان از زحمات آقای حیدر بهرامی رئیس سابق کمیته امداد سرپلذهاب تقدیر و آقای علی اکرم منصوری بعنوان رئیس جدید این نهاد نیز معرفی شد.

 اوقات شرعی
آب و هوا