نسخه آزمایشی

فرماندار سرپلذهاب :

اتحاد وبصیرت مردم رمز موفقیت در برابر دشمنان اسلام و انقلاب است / هفته وحدت فرصت مغتنمی برای تقویت و تحکیم وحدت جهان اسلام است


فرماندار سرپلذهاب گفت : اتحاد وبصیرت مردم رمز موفقیت در برابر دشمنان اسلام و انقلاب است که باید در هفته وحدت تقویت و تحکیم آن بیشتر شود.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری سرپلذهاب، مهندس جمالی نیا فرماندار سرپلذهاب، ضمن تبریک هفته وحدت اظهارداشت : وحدت مذاهب مختلف اسلامی جهان اسلام سلاح قدرتمندی در برابر دشمنان اسلام است .

 

وی افزود : دشمنان اسلام ومسلمین از وحدت مسلمانان بیم داشته و همواره با توطئه های مختلف درصدد ایجاد تفرقه بین مسلمانان هستند تا بتوانند به اهداف شوم خود دست یابند.

ایشان بابیان اینکه وحدت مسلمانان باید تحکیم و تقویت شود اذعان داشت : هفته وحدت فرصت مغتنمی برای پرداختن به مشترکات مذاهب مختلف اسلامی و تقویت و تحکیم بیشتر وحدت دربرابر دشمنان است تا دشمن نتواند از نقاط اختلافی کوچک بین مذاهب استفاده کرده در بین مسلمانان نفوذ کند.

نماینده عالی دولت در شهرستان تصریح کرد : اتحاد وبصیرت مسلمانان رمز موفقیت ما در برابر دشمنان اسلام وانقلاب است که باید همواره تقویت شود.اوقات شرعی
آب و هوا