نسخه آزمایشیاختتامیه جشنواره کتابخوانی رضوی باهدف نهادینه کردن سیره رضوی و فرهنگ کتاب و کتابخوانی


جشنواره کتابخوانی رضوی باهدف نشر و نهادینه کردن سیره رضوی و فرهنگ کتاب و کتابخوانی و مطالعه در جامعه در شهرستان سرپلذهاببا حضور فرماندار سرپلذهاب و مدیرکل کتابخانه های استان به کار خود پایان داد .

به گزارش روابط عمومی فرمانداری سرپلذهاب، فرماندار سرپلذهاب در  مراسم جشنواره کتابخوانی رضوی اظهارداشت : خدمت رسانی واقعی نیازمند بالارفتن سطح آگاهی واطلاعات مسئولین از موضوعات ومسائل مختلف جامعه است واین درسایه مطالعه و کتابخوانی حاصل می شود.

محبت جمالی نیا افزود : کسانی که امروز در جایگاهی برای خدمت رسانی هستند باید خود اهل کتابخوانی ومطالعه بوده و هم ترویج دهنده فرهنگ کتابخوانی در جامعه باشند.

وی اذعان داشت : شهرستان سرپلذهاب در حوزه علوم انسانی همواره در استان پیشگام بوده است و امروز در اثر زلزله و سیل به زیرساختهای شهرستان آسیب رسیده است که باید هرچه سریعتر بازسازی شود .

ایشان بابیان اینکه زیرساخت کتابخانه ها باید مورد توجه ویژه واقع شود ادامه داد : تداوم فعالیت کتابخانه های عمومی و توسعه زمینه کتابخوانی ومطالعه جامعه از نگاههای ویژه استاندار و مسئولین مربوطه به فرهنگ کتاب و کتابخوانی است .

فرماندار شهرستان تصریح کرد : رشد فکری و فرهنگی جامعه نیازمند ارتباط با کتاب و رفتن به سوی مطالعه علمی است و صرف پرداختن به اطلاعات موجود در فضای مجازی نمی تواند باعث توسعه جامعه شود.

جمالی نیا افزود : ما باید علاوه بر فرصت سازی از تهدیدات مراقب توطئه ها و ترفندهای دشمنان انقلاب واسلام باشیم تا بتوانیم استقلال و آزادی کشور را حفظ کرده و این سرافرازی و اقتدار را همچنان دنبال کنیم.

 

مراسم اختتامیه نهمین جشنواره کتابخوانی رضوی با حضور مدیرکتابخانه های عمومی استان،فرماندار و جمعی از مسئولین شهرستان در محل کتابخانه عمومی علامه امینی برگزار شد.اوقات شرعی
آب و هوا