نسخه آزمایشی

نماینده عالی دولت در سرپلذهاب:

اعتبارات تخصیص یافته پروژه های بهسازی و مرمت و لکه گیری راههای مواصلاتی شهرستان و مناطق روستایی در حال انجام است


فرماندار سرپلذهاب در بازدید از مناطق مواصلاتی روستایی پت تنگ ذهاب گفت: اعتبارات تخصیص یافته پروژه های بهسازی و مرمت و لکه گیری راههای مواصلاتی شهرستان در حال انجام است تا آسیبهای زمان زلزله و سیل به زیرساختهای حوزه راه شهرستان ترمیم گردد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری سرپلذهاب، مهندس جمالی نیا در معیت دکتر تجری نماینده مردم در مجلس شواری اسلامی با حضور در مناطق روستایی پشت تنگ ذهاب گفت: آسفالت راههای شهرستان در جریان زلزله دچار آسیبهایی گردید که تاکنون این وضعیت نامناسب همچنان ادامه دارد و باتوجه به اینکه مطالبه مردم بود به همراه دکتر تجری بازدیدی از وضعیت راه در دهستانهای دشت ذهاب و پشت تنگ صورت گرفت.

مهندس جمالی نیا افزود : باهمت نماینده مردم در مجلس و پای کار بودن اداره راهداری بااستفاده از اعتبارات تخصیص یافته پروژه های بهسازی و مرمت و لکه گیری راههای مواصلاتی شهرستان و مناطق روستایی در حال انجام است تا آسیبهای زمان زلزله و سیل به زیرساختهای حوزه راه شهرستان ترمیم گردد.

فرماندار در معیت دکتر تجری  ، بخشدار مرکزی و رئیس اداره راهداری و حمل ونقل جاده ای شهرستان باحضور در دهستانهای دشت ذهاب و پشت تنگ ضمن بازدید میدانی از وضعیت راههای این مناطق از نزدیک روند پیشرفت پروژه بهسازی و مرمت آسفالت  این محور را مورد بررسی قراردادند.اوقات شرعی
آب و هوا