نسخه آزمایشی

فرماندار سرپلذهاب خبرداد:

افتتاح چهار طرح عمرانی و خدماتی با اعتباربیش از۹۵ میلیاردریال همزمان در دومین روز ازهفته دولت


فرماندار سرپلذهاب گفت: چهار طرح عمرانی و خدماتی در شهرستان با اعتبار ۹۵ میلیارد و ۶۰۰میلیون ریال از محل اعتبارات زلزله همزمان با دومین روز از هفته دولت مورد افتتاح قرار گرفت.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان سرپلذهاب؛ مهندس محبت جمالی نیا فرماندار سرپلذهاب در حاشیه افتتاح این طرح ها گفت: چهار طرح عمرانی و خدماتی زیرسازی و روکش آسفالت ، پیاده روی سازی و جدول گذاری معابر شهری،افتتاح شرکت بذرگسترقره بلاغ ذهاب و گازرسانی به ۱۱ روستای بریموند با اعتبار ۹۱ میلیارد و ۶۰۰میلیون ریال از محل اعتبارات زلزله همزمان با دومین روز از هفته دولت مورد افتتاح قرار گرفت.

 

وی تشریح کرد: طرح زیرسازی و روکش آسفالت به همت شرکت عمران راه بازی دراز در مساحت ۵۲هزار و ۶۲۴مترمربع با اعتبار۴۷میلیارد ریال در خیابان های بیمارستان شهدا،فرهنگیان ،دادگستری،مدرسه تلاش مسکن مهرالوند و مشاغل آلاینده،محله احمدآبادو زعفران انجام گرفته است.

 

وی ادامه داد:طرح پیاده روی سازی و جدول گذاری معابرشهری با تخصیص اعتبار۲میلیارد و ۶۰۰ میلیون ریال در خیابان های باهنر،امام،مسجدقادری الحسینی،شاهد،پشت شاه عباسی،شهیدرجایی،صاحب الزمان،راه کربلا،پیاده روی پارک جنگلی و بلوار بیمارستان مورد بهره برداری قرار گرفت.

 

فرماندار شهرستان ادامه داد: مساحت موزایک فرش بیش از یک هزار و ۳۰۰مترمربع در سطح شهر،جدول گذاری به طول ۲هزارمترمربع،نصب بیش از یک هزار چراغ در ریفوژها،سنگ‌نما بیش از ۲۰هزارمترمربع و اصلاح میدان امام.ره. و میدان امام‌حسین(ع) از دیگر طرح های عمرانی مورد بهره برداری می باشد.

 

وی در ادامه تصریح کرد: شرکت بذرگسترقره بلاغ با اعتبار ۶میلیارد ریال تسهیلات، ۲میلیارد ریال بلاعوض از محل اعتبارات زلزله و ۲میلیارد ریال هم سرمایه شخصی بعد از زلزله سال۹۶ بازسازی شده و زمینه اشتغالزایی ۱۰نفر مستقیم و غیرمستقیم فراهم کرده است و امروز همزمان با دومین روز از هفته دولت افتتاح شد.

 

ایشان ادامه داد: این شرکت با تمدید تسهیلات به مدت دوسال،تخصیص اعتبارجهت بازسازی، ادامه فعالیت درجهت خریدبذرگندم،فرآوری و توزیع آن،خرید ذرت از کشاورزان منطقه مورد هدف قرار داده است.

 

فرماندار شهرستان در پایان طرح گازرسانی به ۱۱ روستای بریموند در بخش مرکزی شهرستان به طول ۱۹ کیلومتر خط شبکه و اعتبار ۴۰ میلیارد ریال اعتبار از دیگر طرح های مورد بهره برداری در دومین روز هفته دولت عنوان کرد.

 اوقات شرعی
آب و هوا