نسخه آزمایشی

فرماندار سرپلذهاب خبرداد:

افتتاح ۳طرح عمرانی و تولیدی با اعتبار ۱۵ میلیارد ریال در اولین روز از هفته دولت


فرماندار سرپلذهاب گفت: به مناسبت اولین روز از هفته دولت سه طرح عمرانی و تولیدی با اعتبار ۱۵میلیارد ریال در شهرستان مورد افتتاح و بهره برداری قرار گرفت.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری سرپلذهاب؛ مهندس محبت جمالی نیا در حاشیه این مراسم گفت: به مناسبت اولین روز از هفته دولت سه طرح عمرانی و تولیدی با اعتبار ۱۵میلیارد ریال در شهرستان مورد افتتاح و بهره برداری قرار گرفت.

 

جمالی نیا به تشریح این طرح ها پرداخت و گفت: در روستای چالگه بخش مرکزی آسفالت به متراژ ۵۵۰۰متر مربع با اعتبار ۴ میلیارد ریال با همکاری بخشداری مرکزی،دهیاری و بنیاد مسکن مورد بهره برداری قرار گرفت.

 

وی گفت:کارگاه درب و پنجره سازی پی وی سی زاگرس با ۱۰ میلیارد ریال اعتبار شخصی، ۴ میلیارد ریال وام اشتغال از محل اعتبارات خسارت زلزله و اشتغالزایی

۱۶ نفر به صورت مستقیم و غیر مستقیم در اولین روز هفته دولت افتتاح شد.

 

وی تصریح کرد: تولیدی مبلمان،کابینت و مصنوعات چوبی پیکاسوکه در جریان زلزله تخریب شده بود در مساحت ۶۰۰متر،با ۲۰ میلیارد ریال اعتبار شخصی و ۷ میلیارد ریال اعتبار از محل اعتبارات خسارات زلزله بازسازی و مورد بهره برداری قرار گرفت و اکنون زمینه اشتغال برای ۱۶نفرنیز بصورت مستقیم و غیرمستقیم فراهم کرده است.



اوقات شرعی
آب و هوا