نسخه آزمایشی

مهندس جمالی نیا راه ارتباطی روستا به زوی وصل می شود

بازدید مهندس جمالی نیا فرماندار شهرستان از روستای کوزه رود و بررسی مشکلات روستاییان


دراین بازدید میدانی نیازمندیها ومشکلات روستا همچون طرح هادی، آب شرب، خطوط ارتباطی تلفن مورد بررسی قرارگرفت .

مهندس جمالی نیا در حاشیه بازدید از روستای کوزه رود اظهارداشت : روستای کوزه رود یکی از روستاهای مرزی و محروم شهرستان در دهستان سرقلعه و جگیران است که باتوجه به درخواست معتمدین روستا بازدید میدانی از آن صورت گرفت .

 

وی افزود : دراین بازدید میدانی از قسمت های مختلف روستا همچون راه های مواصلاتی، زمین های کشاورزی، وضعیت بهداشتی، مسجدو ... بازدید بعمل آورد؛ نیازمندیها ومشکلات روستا همچون طرح هادی، آب شرب، خطوط ارتباطی تلفن مورد بررسی قرارگرفت .

 

مهندس جمالی نیا گفت: عدم وجود راه ارتباطی یکی از خواستهای مهم مردم روستا بود که بلافاصله با پای کار آمدن اداره راهداری شهرستان احداث آن در دستورکار قرارگرفت.

 

فرماندار شهرستان اذعان داشت : تسریع در حمل محصولات وجلوگیری از حریق آن و همچنین پیشگیری از قاچاق محصولات کشاورزی موجب شد که با وجود عدم منابع واعتبار و با ظرفیت وپتانسیلهای موجود شهرستان با استقرار یکدستگاه جرثقیل راهداری و انتقال قطعات بتنی به روستا  این کار آغاز شده و انشاالله ظرف مدت سه روز آینده به پایان خواهد رسید. 

 

وی درپایان افزود : روستای کوزه رود دارای 35 واحد مسکونی بوده که 42 کیلومتر با مرکز شهر فاصله داشته و در جریان زلزله سال 1396 آسیب دیده و بازسازی آن با استفاده از تسهیلات دولتی به پایان رسیده است.اوقات شرعی
آب و هوا